Nie Londyn, nie Paryż, nie Nowy Jork. We wrześniu to Wrocław zamieni się w światową stolicę denimu. We wrocławskim centrum outletowym Wrocław Fashion Outlet czekają fascynujące atrakcje i wyjątkowe rabaty. Z tej okazji zabierzemy Was na wyjątkowy spacer po Wrocławiu w nietypowym wydaniu
– jeansowym… Podczas niego czekać na Was będą konkursy!

Kocham Wrocław przyłącza się do wielkiego święta jeansu, które we wrześniu odbywać się będzie we Wrocław Fashion Outlet. Na co dzień znajdziecie tam rabaty od 30% do 70% w salonach słynnych marek. We wrześniu w ramach Destination Denim, centrum outletowe staje się stolicą jeansu! Przez cały miesiąc na wszystkich gości czeka wiele atrakcji m.in. Denim Room – miejsce, w którym będzie można podziwiać wystawę personalizacji jeansów i poznać tajniki przerabiania denimowych rzeczy. W weekendy będzie okazja do darmowej customizacji za zakupy i wzięcia udziału w prelekcjach stylistki. W tym czasie nie zabraknie promocji oraz niespodzianek, w tym bonów na zakupy. Ale to nie wszystko. Więcej na facebooku Wrocław Fashion Outlet – http://bit.ly/2POvw3d. Tam również czeka wiele konkursów z nagrodami, jeansowymi rzeczami czy wartościowymi produktami, jak np. jak generator pary do prasowania od Tefal.

Nietypowy spacer po Wrocławiu. WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

W ramach akcji, co tydzień na Facebooku oraz Instagramie Kocham Wrocław prezentowany będzie Wrocław w wyjątkowej – denimowej odsłonie. Na tle charakterystycznych wrocławskich miejsc zaprezentowane zostaną jeansowe stylizacje. Ich autorką będzie Olga Konieczyńska, autorka popularnego kanału na Youtube, który ma ponad 350 tys. subskrypcji – WobecObiektywu. Raz w tygodniu zostaniecie poproszeni o oszacowanie wartości danej stylizacji, która zaprezentowana będzie również na Instagramie Wrocław Fashion Outlet. Osoba, która zacznie obserwować profil centrum outletowego i pod postem ze stylizacją na  jego profilu, jako pierwsza przedstawi właściwą cenę – otrzyma nagrody rzeczowe oraz bon 100 zł na zakupy do Wrocław Fashion Outlet! Stylizacje będziemy udostępniać również poniżej. Ostatnia pojawi się 18 września!

Ostatnia stylizacja do Waszej wyceny oraz zasady znajdują się pod tym linkiem:
http://bit.ly/2MSee7x

DO DZIEŁA!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSymbole miasta: cała prawda o Szermierzu z Placu Uniwersyteckiego.
Następny artykułPo co psu żółta kokarda? Program Yellow Dog we Wrocławiu.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.