Poczuj ciepło rodzinnego domu – rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w inwestycji Kameralna Klecina

0
fot. mat. prasowe

W południowej części Wrocławia, przy ulicy Kobierzyckiej powstanie wyjątkowa inwestycja Vantage Development – Kameralna Klecina. W 5 budynkach znajdzie się zaledwie 79 mieszkań, co gwarantuje rodzinną atmosferę projektu. Inwestycja, znajdująca się w bliskim otoczeniu zieleni i w pobliżu placówek edukacyjnych to świetny wybór szczególnie dla rodzin z dziećmi.

fot. mat. prasowe

Wrocławski deweloper w ramach projektu planuje zbudować 5 budynków, z czego 4 o charakterze willowym. Przeszklone balkony, jasna elewacja w beżowo – złotej kolorystyce oraz skośne dachy nadadzą budynkom wyrafinowanego charakteru. Na uwagę zasługuje również wewnętrzny, otwarty dziedziniec z placem zabaw otoczony zielenią, który sprzyjać będzie spotkaniom w sąsiedzkim gronie.

Domowy komfort

Metraże lokali oscylują w granicach od 32 do 99 m2, a w szerokiej ofercie inwestycji znajdą się również mieszkania na poddaszu oraz z antresolami. Mieszkańcy będą mogli wypoczywać na balkonach, przestronnych tarasach do 40 m2 lub w prywatnych ogródkach o powierzchni do nawet 113 m2. Do ich dyspozycji będą również pomieszczenia na jednoślady oraz komórki lokatorskie, przydatne szczególnie w sezonowym przechowywaniu. Przyszli właściciele bez obaw pozostawią samochody na parkingu podziemnym z 79 miejscami postojowymi.

fot. mat. prasowe

Żyj lokalnie

Wokół projektu Vantage Development nie brakuje terenów rekreacyjnych. Klimatyczny Park Kleciński z charakterystycznym placem zabaw czy malownicza trasa spacerowa wzdłuż rzeki Ślęzy, znajdują się blisko Kameralnej Kleciny i z pewnością będą często odwiedzane przez przyszłych mieszkańców. W weekend będą mogli również wybrać się do pobliskiego Parku Południowego, który szczególnie latem tętni życiem.

 – Zależało nam, aby stworzyć projekt przytulnej inwestycji, która będzie w sobie łączyć willowy charakter z rodzinną atmosferą. Klecina była dla nas oczywistym wyborem. Liczne punkty usługowe, przedszkola, szybki dojazd do centrum miasta, to wszystko sprawia, że można tu bardzo wygodnie żyć – mówi Joanna Kubiak, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu.

Przyszła inwestycja jest znakomicie skomunikowana z centrum Wrocławia. Mieszkańcy będą mogli korzystać z 3 linii autobusowych oraz 2 połączeń tramwajowych (nr 7 i 17), których pętla znajduje się blisko Kameralnej Kleciny. Do Alei Bielany – największego centrum handlowego w Polsce – można dojechać samochodem w zaledwie 10 minut.

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2019 roku. Sprzedaż mieszkań już wystartowała!

fot. mat. prasowe

Vantage Development opiera swój sukces i pozycję lidera rynku nieruchomości na zadowoleniu tysięcy klientów. Firma skoncentrowana jest na perspektywicznym rynku wrocławskim oraz systematycznie rozszerza działalność w innych miastach Polski, m.in. Warszawie. Doświadczenie w realizacji wieloetapowych inwestycji takich jak np. Promenady Wrocławskie, wzbogaconych o niezbędną infrastrukturę i tereny rekreacyjne pokazuje, że spółka to deweloper, któremu można zaufać.

Potwierdza to również członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich, organizacji dla której najwyższe standardy działalności są absolutnym priorytetem.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZniżki dla studentów – miejsca, które oferują najlepsze zniżki i promocje dla studentów we Wrocławiu [LISTA MIEJSC]
Następny artykułSymbole miasta: cała prawda o Szermierzu z Placu Uniwersyteckiego.
Odkryj Wrocław na nowo