Startup Stock Photos

Już 25. listopada rusza 4. edycja Startup Weekend Wrocław. Tematem tej edycji jest Finance Technology. Tegoroczny FinTech skupi się na innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu nowych technologii, finansów oraz biznesu. Startup Weekend to największa na świecie globalna społeczność startupowa, gdzie w ponad 150 krajach odbywają się weekendowe warsztaty dla początkujących przedsiębiorców technologicznych. Sukces poprzednich edycji skupił tegoroczną uwagę partnerów takich jak: Mobile Vikings, Intive oraz Google. W tym roku, po raz pierwszy we wrocławskim kampusie Google, odbyły się warsztaty przygotowujące uczestników do Startup Weekendu. 30 uczestników miało szanse poznac tajniki modelu biznesowego Canvas, dowiedziec się jak skutecznie zaprezentować swój pomysł przed inwestorem, oraz jakie możliwości może przynieść uczestnictwo w Startup Weekend.

– Nadchodząca edycja Wrocław Startup Weekend będzie czymś całkiem nowym! We Wrocławiu wszyscy są głodni tego typu wydarzeń, a sukces poprzedniej edycji tylko to potwierdził. Dlatego właśnie w organizacji FinTech poszliśmy krok dalej- nowe miejsce, nowi partnerzy i jeszcze więcej możliwości! – mówi Janek Nowak, organizator Wrocław Startup Weekend.

KONKURS

Mamy dla Was 2 bilety na Startup Weekend Wrocław #4 FinTech. Polubcie post na facebooku  (tutaj) i odpowiedzcie w komentarzu pod postem na pytanie: Co da Ci uczestnictwo w Startup Weekend Wrocław? 2 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na wydarzenie.
Konkurs trwa do jutra (19.11.2016r.) do godz. 10:00.

54 godzinny maraton zacznie się w piątek w salach konferencyjnych Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Spośród prezentacji uczestników, wybranych zostanie kilkanaście najbardziej popularnych. Utworzone grupy będą następnie pracować pod okiem profesjonalnych mentorów. Weekend zakończy  prezentacja efektów pracy, a jury wybierze najlepsze projekty.

-Tegoroczna edycja zbierze niesamowite grono międzynarodowych mentorów oraz inwestorów. Jesteśmy naprawdę dumni, że będziemy mogli pracować z tak wybitnymi i kreatywnymi profesjonalistami – dodaje.

SWWRO_logo_fintech

Listę mentorów oraz skład jury można znaleźć na stronie naszego wydarzenia: http://www.up.co/communities/poland/wroclaw/startup-weekend/9963

Do udziału zachęcamy wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami, programistów, marketingowców, grafików, osoby z mniejszym, jak i większym doświadczeniem. Każdy może spróbować swoich sił.

Wiecej informacji na facebooku:
https://www.facebook.com/events/864968170307152/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMega targi i prestiżowe modowe show, czyli Wrocław Fashion Meeting [KONKURS]
Następny artykułNowe biuro Opera Software – inspirowane architekturą Wrocławia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.