Wielkie święto mody. To już 7. edycja niewątpliwie największej modowej imprezy w południowej Polsce Wrocław Fashion Meeting (www.wroclawfashionmeeting.pl). Pokazy mody i stanowiska handlowe w strefie schowroom, podczas których swoje kolekcje zaprezentuje i udostępni do sprzedaży blisko 130 uznanych projektantów i designerów oraz topowych marek modowych z całej Polski oferujących kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

W listopadowy weekend nikt nie odbierze Wrocławiowi miana polskiej stolicy mody. Wydarzenie zaplanowane na 19 i 20 listopada odbędzie się w najnowocześniejszym obiekcie we Wrocławiu – w prestiżowym i atrakcyjnym wnętrzu Klubu Biznesowego (Strefa VIP) Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1), który na dwa dni stanie się doskonałym miejscem zakupów, spotkań i najmodniejszej rozrywki.

KONKURS:
Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na Wrocław Fashion Meeting 2016 – vol. 7 . Polubcie post na facebooku  ( tutaj ) i dokończcie w komentarzu pod postem zdanie: ,,Moda to dla mnie…”
5 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na wydarzenie.
Konkurs trwa do jutra (17.11.2016r.) do godz. 9:00.

WFM vol-6 - pokaz - UFUFU

Wydarzenie poprowadzi prezenter Studia Lotto i uczestnik wielu programów telewizyjnych Conrado Moreno.

Przez lata impreza miała szczęście do wyjątkowych gości, nie tylko ze świata mody, ale też kultury, rozrywki i sztuki. Tym razem nie może być inaczej. Gościem specjalnym będzie Mateusz „Góral” Jarzębiak – uczestnik programu „Top Model”, który opowie o kulisach pracy w modelingu i zaprezentuje kolekcje męskie na wybiegu. Natomiast profesjonalnie o modowym biznesie opowie w ramach wykładu „Promocja marki odzieżowej w Polsce” Anna Rasiewicz – szkoleniowiec z zakresu budowania marki.

W pokazach wystąpią znane marki, między innymi: Magda Hasiak, Anna Drabczyńska, Girl Little Boy, a także Folk Design którego pokaz uświetni występ na żywo wokalistki Kasi Malendy. Ugruntowane na rynku polskie marki jak Mimika, EMC Studio, UNICORNO czy Nun.mi przedstawią propozycje biznesowe, casualowe i klasyczne. Na wybiegu zobaczymy też zaskakujące show OFF WFM w klimacie off fashion, przygotowane przez Xato by Adrian Lewandowski. Kreatorem makijaży do pokazów jest Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk, a partnerem w zakresie fryzur salon Agnieszka Gajda-Juzak HAIR DESIGNER.
WFM vol-6 - pokaz - The Same

Czołówka polskich projektantów młodego pokolenia zainspiruje wszystkich miłośników mody i przyciągnie fashionistów, którzy chcą być najbardziej na bieżąco z aktualnymi jesienno-zimowymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej. Sygnowane kreacje wprost z wybiegów będą dostępne w sprzedaży na 130 stoiskach ich autorów zaaranżowanych w „Strefie showroom”, których na próżno szukać w galeriach handlowych.

Na gości wydarzenia w „Strefie beauty” czekać będą wizażyści, styliści i eksperci od makijażowych trików, pokażą jak można zabłysnąć, a obecni na miejscu specjaliści doradzą w kwestiach dbałości o wygląd i zdrowie. Nowością będą porady brafiterskie, możliwość zrobienia sobie wyjątkowego „tatuażu Mohendi” oraz zabiegi kosmetyczne.

WFM vol-6 - Showroom 3

Dla poszukiwaczek swojego indywidualnego stylu, specjalne atrakcje przygotowały stylistki z mystyle BOX i najlepsi fotografowie FUJIFILM. Bezpłatne konsultacje i ekspresowe stylizacje mystyle BOX, porady fotografa FUJIFILM. Czerwony dywan i zdjęcia na tle ścianki do odbioru na miejscu.

Co roku podczas weekendowego święta mody Wrocław Fashion Meeting można poszukać inspiracji i skorzystać z okazji do przedświątecznych zakupów dla miłośników mody w każdym wieku. Na wydarzeniu nie zabraknie kolekcji dla najmłodszych, obecnych na wybiegu oraz w „Strefie KIDS Fashion”. Wśród marek, które zaprezentują kolekcje dziecięce w pokazach znajdą się najlepsze autorskie brandy, między innymi: MeMola, Bexa, Domino, Minimi, Arrow.

WFM vol-6 - pokaz - Giggi

Bijącym sercem Wrocław Fashion Meeting są zakupy od projektantów i pokazy mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Pokazy podczas tegorocznej edycji rozpocznie sobotni blok otwierający wydarzenie „Parada Projektantów”, a wieczorem w „Gali Fashion Meeting” kolekcje zaprezentują gwiazdy tegorocznego wydarzenia.

Tego jeszcze nie było! Wyjątkowym elementem wydarzenia będzie pokaz specjalny pod intrygującym tytułem: „Kto za tym stoi?” – pokaz odbędzie się w sobotę o godz.  16:30. Pierwszy raz w Polsce projektanci osobiście zaprezentują siebie i swoją markę na wybiegu. Teraz goście Wrocław Fashion Meeting będą mieli niezwykłą okazję zobaczyć, kto za tym stoi i naprawdę tworzy polską modę!

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę w pokazach wystąpią również najmłodsi, ponieważ pokazy mody dziecięcej na stałe wpisały się w harmonogram imprezy. Tym razem jeszcze więcej pokazów mody dla dzieci.

WFM vol-6 - pokaz - Agnieszka Murawska

W niedzielę na wybiegu pojawią się także osoby zafascynowane modą – uczestnicy konkursu stylizacyjnego „Stylowy Wrocław”, którzy zaprezentują swoje spojrzenie na obowiązujące trendy. Tematem przewodnim stylowej rywalizacji będzie intrygujące hasło „Zrób się na szaro”, a okazję do zaprezentowania na wybiegu własnych stylizacji przed szeroką publicznością zyska maksymalnie 30 najlepszych uczestników – w tym 20 wyłonionych w etapie internetowym na postawie nadesłanych wcześniej zdjęć oraz 10 wybranych podczas wydarzenia. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody od projektantów i sponsorów, których łączna wartość przekracza 6000 zł.

Niedzielny wieczór Wrocław Fashion Meeting ukoronują piękne kolekcje, zaprezentowane w drugiej części „Gali Fashion Meeting”.

Gorąco zapraszamy do udziału w wyjątkowym modowym wydarzeniu odbywającym się tylko raz w roku, promującym polskich projektantów i polską modę. Wrocław Fashion Meeting jest niecodzienną okazją, aby zobaczyć oraz kupić rzeczy na jesień, zimę, na święta lub przyszły sezon – rzeczy wyjątkowe i doskonałej jakości bezpośrednio od polskich twórców, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć „Strefa modnych smaków” obejmująca stanowiska gastronomiczne z wyjątkową ofertą na ciepło i zimno, na słodko i słono.

RAMOWY PROGRAM WYDARZENIA

WFM - plakat

SOBOTA (19 listopada)

11:00 – Otwarcie pierwszego dnia targów (zakupy – cały dzień)
13:00 – Pokazy mody – „PARADA PROJEKTANTÓW” część 1
14:00 – POKAZY MODY DZIECIĘCEJ część 1
16:30 – POKAZ SPECJALNY „KTO ZA TYM STOI?”
17:00 – Spotkanie na scenie z gościem specjalnym Mateuszem „Góralem” Jarzębiakiem
19:00 – Pokazy mody – „GALA FASHION MEETING” część 1
20:00 – Zakończenie pierwszego dnia targów

NIEDZIELA (20 listopada)

11:00 – Otwarcie drugiego dnia targów (zakupy – cały dzień)
11:30 – Wykład: Promocja marki odzieżowej w Polsce
12:30-14:30 – Konsultacje: Promocja marki odzieżowej
13:00 – POKAZY MODY DZIECIĘCEJ część 2
14:00 – Pokazy mody – „PARADA PROJEKTANTÓW” część 2
15:00 – Ćwierćfinał konkursu stylizacyjnego
16:00 – Półfinał konkursu stylizacyjnego
16:20 – Finał konkursu stylizacyjnego
18:00 – Pokazy mody – „GALA FASHION MEETING” część 2, Pokazy mody – „OFF WFM”, Występ OZD i wokalistki Kasi Malendy
20:00 – Zakończenie targów

Zapraszamy!

Więcej informacji:
www.wroclawfashionmeeting.pl
www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

Partnerzy: Stadion Wrocław, ibis budget Wrocław Stadion, Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk, Agnieszka Gajda-Juzak Hair Designer, Feszyn.com, mystyle BOX, FujiFilm, Kazar, empik, Biletin, Ticketpro

 Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

 Patroni medialni: Radio ESKA, STRÖER, ECHO24.TV, Gazeta Wyborcza, Multikino, AVANTI24.pl, STYL.PL, MADAME, moda&styl, Moda w Polsce, Imperium Kobiet, modnamoda.pl, www.wroclaw.pl, Businesswoman & life, KochamWroclaw.pl, ModnaUlica.pl, Magazyn VIP, fashionweare.com, maxmodels.pl, Rynek Mody, Feszyn.com, TuWroclaw.com, dlaStudenta.pl, kulturaonline.pl

Organizator: Sequence

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJarmark Bożonarodzeniowy od 18 listopada na Wrocławskim Rynku!
Następny artykułStartup Weekend Wrocław – weź udział w największym wydarzeniu dla społeczności startupowej! [KONKURS]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.