Nowa inwestycja na Przedmieściu Oławskim – po Angel Wings nadszedł czas na Angel City

0
mat. inwestora

Rozpoczęły się prace budowlane przy realizacji Angel City – nowej, prestiżowej inwestycji na mapie Wrocławia. Zaprojektowany w Londynie budynek powstanie na Przedmieściu Oławskim przy zbiegu ul. Walońskiej i Traugutta, tuż obok apartamentowców Angel Wings i Angel River.

Angel Poland Group, deweloper prężnie działający we Wrocławiu, przygotowuje się do realizacji kolejnej inwestycji. To już pewne, że obok Angel Wings i niedawno ukończonego Angel River powstanie Angel City. Inwestor otrzymał pozwolenie na budowę. Prace ziemne rozpoczęły się w grudniu. Sprzedaż mieszkań zostanie uruchomiona w pierwszym kwartale 2019 roku, natomiast zakończenie budowy zaplanowano na II kwartał 2021 roku. – Poza samym projektem jednym z największych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. To centrum miasta, ale w sąsiedztwie terenów rekreacyjnymi, realizowanych w ramach rewitalizacji nabrzeży rzeki Oławy– podkreśla Ron Ben Shahar, partner grupy deweloperskiej Angel Poland.

Angel City to budynek, który powstanie przy skrzyżowaniu ul. Traugutta z Walońską. Od Traugutta Angel City będzie 6-piętrowy, zaś od strony Walońskiej – 9-piętrowy. W Angel City powstanie 370 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Zdecydowana większość z tarasami, balkonami lub loggiami.

– W Angel City, podobnie jak w apartamentowcach Wings i River, każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprojektowaliśmy różne typy mieszkań, od kameralnych – jednopokojowych, aż po komfortowe, stumetrowe apartamenty z widokami na południe Wrocławia. Mieszkańcy podobnie jak w nowo wybudowanym Angel River, będą mogli liczyć na wiele udogodnień w obiekcie. Przewidziano również prawie 2000 mkw. powierzchni usługowej na parterze budynku– zapowiada Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu – obszar zachód.

Angel City Wrocław to kolejna prestiżowa inwestycja Angel Poland Group po zrealizowanych OVO Wrocław, The Granary, Angel River, Angel Care, Angel Wings. Natomiast wśród krakowskich projektów grupy deweloperskiej są Angel Wawel, Angel City Kraków, Angel Plaza i realizowany luksusowy apartamentowiec Angel Stradom wraz z pięciogwiazdkowym hotelem u podnóża Wawelu. Projekt architektoniczny Angel City Wrocław przygotowała renomowana angielska pracownia EPR Architects z Londynu.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNajlepszy iluzjonista z Wrocławia? Maciej Kulhawik! [WYWIAD i sekrety]
Następny artykułMój pierwszy raz na Jarmarku Bożonarodzeniowym [FELIETON]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.