Miało być Miasto Marina, będzie Port Popowice – nowa inwestycja Vantage Development

0
mat. inwestora

Nazwa projektu nawiązuje do bogatej historii powstałego w XIX wieku portu, na terenie którego zrealizowana zostanie inwestycja. Atrakcyjnie położony teren, tuż nad Odrą i w sąsiedztwie parków, ma zostać przekształcony w przyjazne osiedle z licznymi funkcjami społecznymi.

Niewątpliwą zaletą projektu jest bardzo dobre skomunikowane terenu z centrum Wrocławia. W planach jest również powstanie linii tramwajowej na Popowice – spółka miejska Wrocławskie Inwestycje ogłosiła kolejny przetarg na realizację tej inwestycji.

Port Popowice 3
mat. inwestora

Przyszli mieszkańcy Portu Popowice będą mogli korzystać z atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, zlokalizowanych niedaleko inwestycji: Parku Zachodniego oraz Parku Popowickiego. Basen portowy, znajdujący się w centrum wstępnej koncepcji projektu, będzie doskonałym miejscem dla odpoczynku i relaksu po pracy. Wokół niego zlokalizowane zostaną lokale usługowe np. restauracje i kawiarnie.

Spółka szacuje, że w całej inwestycji powstanie ok. 2 000 mieszkań, z czego ok. 400 już w pierwszym etapie (w 3 budynkach).

mat. inwestora
mat. inwestora

Lokale o różnorodnym metrażu będą sukcesywnie trafiać do sprzedaży – o ich powierzchni, dostępnych komórkach lokatorskich i miejscach parkingowych Vantage Development będzie sukcesywnie informować. Premiera I etapu odbędzie się po wakacjach!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławskie firmy pobiegną z pomocą!  
Następny artykułWystawa Wro Fashion Foto we wrocławskiej Renomie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.