Wrocławskie firmy pobiegną z pomocą!  

0

 

Już 19 maja odbędzie się szósta edycja największej imprezy sportowej na Dolnym Śląsku i jednej z najpopularniejszych imprez sportowych dla firm w Polsce – Bieg Firmowy 2018. Gotowość do startu zgłosiło 6500 pracowników z ponad 400 firm. Cel jest jeden – pomoc 2-letniej Zuzi i 12-letniemu Michałkowi.

W sportowej rywalizacji udział wezmą 5-osobowe zespoły złożone z pracowników firm z Dolnego Śląska oraz sąsiednich województw. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania 5-kilometrową trasę, która podobnie jak w zeszłym roku, zostanie wytyczona w kompleksie Stadionu Olimpijskiego.

Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną, charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest – podkreśla Ewa Mróz i Prezes Fundacji Everest.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych – specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

MOS_3614 (1)

Każdy chętny może wesprzeć organizację tej ogromnej imprezy sportowej dołączając do grona Wolontariuszy Biegu Firmowego pod adresem: https://biegfirmowy.pl/wspolpraca/wolontariat .

Co o 6. edycji mówią wieloletni uczestnicy wydarzenia? Wspaniała rodzinna atmosfera i doping kibiców dodają nam skrzydeł, dzięki którym pędzimy niczym samolot w przestworzach. A skoro o samolotach mowa, nie mogło zabraknąć w tym wydarzeniu UTC Aerospace Systems Wrocław. Jesteśmy dumni z tego, ze możemy tu być i wspierać tę słuszną inicjatywę – mówi Radek Majda, Dyrektor Generalny UTC Aerospace Systems Wrocław.

MOS_3999 (2) (1)

Sponsorami Biegu Firmowego we Wrocławiu są:

KRUK S.A. – Sponsor Główny
3M, AmRest, Credit Suisse, UTC Aerospace Systems, WABCO – Sponsorzy Strategiczni
Kaufland, Pyszne.pl – Sponsorzy Wspierający

Patronat medialny nad wydarzeniem objął również nasz portal KochamWroclaw.pl

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia www.biegfirmowy.pl oraz na profilach na Facebooku (facebook.com/BiegFirmowy) i Instagramie (@biegfirmowy).

Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnej videorelacji z zeszłorocznej edycji w Wrocławiu https://www.youtube.com/watch?v=tUWObL3zV7k

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł48. Festiwal Fama- zgłoszenia przyjmowane do jutra!
Następny artykułMiało być Miasto Marina, będzie Port Popowice – nowa inwestycja Vantage Development
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.