Fot: mat.prasowe

48. Edycja Festiwalu FAMA odbędzie się w Świnoujściu. Jest to ogólnopolskie wydarzenie trwające od 13 do 26 sierpnia skupiające najbardziej utalentowanych artystów- jeżeli śpiewasz, komponujesz, grasz na instrumencie, kochasz występować na scenie ten festiwal jest dla Ciebie. Na pewno warto zapisać się na eliminacje, które odbędą się we Wrocławiu.

We wrocławskich eliminacjach FAMA udział mogą wziąć osoby od 18 roku życia do 55 i zaprezentować się w czterech sekcjach: muzycznej, wokalnej, scenicznej oraz wizualnej. W zeszłym roku wydarzenie przyciągnęło dziesiątki uczestników, którzy prezentując się przed jury walczyli o przyznanie im rekomendacji lub zaproszenia na finałowe zmagania w Świnoujściu.

Wrocławskie eliminacje odbędą się 08.05 oraz 09.05. Pierwszego dnia zapraszamy do Studia na Grobli Instytutu Grotowskiego. Podczas tego dnia prezentować się będą tancerze, grupy teatralne, grupy improwizacyjne oraz wiele innych ciekawych osobowości. Kolejnego dnia wystąpią wokaliści oraz zespoły muzyczne w Zazoo Beach Bar. Tego dnia odbędzie się również podsumowanie dwudniowych zmagań i zostaną ogłoszone wyniki!

PAMIĘTAJ: Aby wziąć udział w eliminacjach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na poniżej. Termin zgłoszeń mija 29 kwietnia o godzinie 23:59! Czekamy na Wasze aplikacje!

Link do formularza: https://bit.ly/2qIUd68

Regulamin: https://bit.ly/2qJ6pDV

Źródło: mat.prasowe

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFestiwal lacrosse we Wrocławiu- zawodnicy z 11 krajów Europy!
Następny artykułWrocławskie firmy pobiegną z pomocą!