Lodowisko Stadion Wrocław – już otwarte!

0
lodowisko
Obraz Pech Frantisek z Pixabay

Sezon zimowy czas start! 14 listopada ruszyło otwarcie lodowiska na wrocławskim stadionie. W związku z obecną sytuacją, na ślizgawce obowiązują jednak nowe zasady bezpieczeństwa.

Znajdujący się przy Al. Śląskiej 1 we Wrocławiu stadion serdecznie zaprasza wszystkich miłośników łyżew na zabawę na ślizgawce. Liczące ok. 150 metrów lodowisko mieści się na drugim piętrze wielopoziomowego parkingu. Dzięki zadaszeniu i odpowiednim zabudowaniu obiektu, odwiedzający mogą korzystać ze ślizgawki nie przejmując się panującą na zewnątrz pogodą.

lodowisko
Photo by Kelli McClintock on Unsplash

Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia łyżew do jazdy figurowej oraz hokejowej – dostępne są rozmiary od 28 do 48. Istnieje także możliwość wypożyczenia kasków i pingwinków do nauki jazdy dla najmłodszych gości oraz naostrzenia łyżew. Do dyspozycji jest również szatnia oraz strefa gastronomiczna znajdująca się tuż przy lodowisku.

Godziny otwarcia

Lodowisko czynne jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 22:00. Przerwy odbywają się w godzinach 14:00-15:00 oraz 18:00-19:00. W soboty, niedziele i święta lodowisko funkcjonuje w tych samych godzinach – przerwy odbywają się od 12:00-13:00, 16:00-17:00 i 19:00-20:00.

Cennik

W każdy poniedziałek bilety zakupimy w promocyjnej cenie 10 zł za bilet normalny i ulgowy. Od wtorku do piątku natomiast cena biletu ulgowego wynosi 13 zł, a normalnego – 15 zł. W soboty, niedziele i święta ceny biletów nieznacznie wzrastają – za bilet ulgowy zapłacimy 16 zł, a za normalny – 18 zł. Dla posiadaczy karty dużej rodziny obowiązują zniżki. Jeśli nie posiadamy własnych łyżew, do kosztu biletu musimy doliczyć 8 zł za ich wypożyczenie.

Pełen cennik dostępny tutaj.

Nowe zasady bezpieczeństwa

W tym roku na ślizgawce obowiązują specjalne zasady bezpieczeństwa. Na obiekcie może przebywać jednorazowo max. 60 osób. Przed wejściem do obiektu, w kolejce do kasy, w szatni oraz podczas przemieszczania się w obiekcie należy zasłaniać usta i nos. Obowiązek ten jest zalecany również podczas jazdy. Wszystkich gości obowiązuje dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.

Więcej informacji tutaj

Sprawdź również: Cafe Berg w końcu zacznie działać. Kupimy tu kawę i pączki

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWyjątkowy pasażer w najnowszym autobusie we Wrocławiu
Następny artykułPrezenty z Wrocławia – wspieraj lokalnych przedsiębiorców i twórców