Gdzie kupić choinkę we Wrocławiu? Kup choinkę i pomóż dzieciom

0

Po raz pierwszy w stolicy Dolnego Śląska na Stadionie Wrocław powstał choinkowy las – największe stoisko z choinkami w mieście o powierzchni 1200 mkw. Dziesięć złotych od każdej sprzedanej choinki zostanie przekazane na rzecz dzieci chorych na raka z Kliniki „Przylądek Nadziei”.

Wybór choinki jeszcze nigdy nie był tak prosty i przyjemny. Każda z kilkuset choinek jest rozpakowana z siatki i umieszczona w stojaku. Odwiedzający mogą obejść oraz ocenić każdą choinkę ze wszystkich stron, co ułatwi decyzję o zakupie wymarzonego drzewka. Sposób prezentacji, różnorodność drzew i niepowtarzalny zapach spowodują, że poczujesz się jak podczas leśnego spaceru.

W choinkowym lesie znajdziemy: jodłę kaukaską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Wszystkie rodzaje choinek będą zarówno cięte, jak i doniczkowe o wysokości od 40 cm do 5 metrów. Hitem będą jodły kaukaskie w rozmiarach od 1,75 – 2,25 m (w cenie 45 zł) do 3,5 – 5 m (w cenie 395 zł).

W choinkowym lesie odwiedzający znajdą również rozwiązanie odwiecznego problemu związanego z montażem choinki. Dzięki systemowi „easy fix” montaż do stojaka potrwa 5 sekund, a drzewko będzie stało prosto.

Stoisko będzie czynne od 5 grudnia, codziennie w godzinach 8.00 – 20.00. Organizatorem stoiska jest firma Green Partners.

Cennik choinek: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław Koncerty grudzień 2018 – co jest grane?
Następny artykuł4 miejsca na terenie Dolnego Śląska, w których poczujesz prawdziwie świąteczny klimat
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.