Koncerty muzyczne we Wrocławiu – co jest grane? [1 – 8 grudnia]

0
koncerty muzyczne we Wrocławiu

Jakie koncerty muzyczne we Wrocławiu odbędą się w grudniu? Szukacie pomysłu na zimowe wieczory? Na pierwsze oznaki zimy polecamy rozgrzewające dźwięki w sercu Dolnego Śląska! Kamil Bednarek i Mesajah sprawią, że przeniesiemy się na chwilę do krainy słońca! Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym zestawieniem: koncerty Wrocław.

 

Polecamy Wam też stronę: www.ticketclub.pl gdzie znajdziecie informacje o koncertach muzycznych we Wrocławiu i kupicie bilety na imprezy.

Wielka Draka Dla Dzieciaka

Uwielbiamy tak piękne inicjatywy. To już XIV edycja! W tym roku dla szczytnych celów grać nam będą  Wroclavia Quartet oraz Michał Hadasik&Friends. Po raz czwarty wydarzenie to współorganizuje Fundacja Polsat, dzięki czemu będzie można pomóc, dokładając się do zbiórki pieniędzy bądź na licytacji. Zapraszamy na wieczór pełen najserdeczniejszych dźwięków.

Kiedy: 02/12/ godz. 19

Gdzie: Vertigo

Ukulele warsztaty + kolędy

Oczywiście w naszym przeglądzie z koncertami muzycznymi we Wrocławiu nie mogłoby zabraknąć wydarzenia z serii „naucz się sam”. Tym razem proponujemy warsztaty gry na ukulele, czyli instrumencie, który niezaprzeczalnie w ostatnim czasie oczarował słuchaczy. Zajęcia poprowadzi Piotr Gwizdała.

Kiedy: 03/12/ godz. 18

Gdzie: Sala Warsztatowa Domu Edyty Stein

Ekostraż – koncert charytatywny

Czas zbliżających się Świąt to również czas, kiedy poświęcane jest więcej uwagi na pomoc. Dlatego też zapraszamy na kolejny koncert charytatywny, tym razem ku ratunkowi zwierząt. Zagrają: Älskar, EEMEE, Marek Niedzielski oraz Natalia Lubrano. Warto.

Kiedy: 04/12 godz. 19

Gdzie: Surowiec

ZIMNV

Jeśli jeszcze nie znacie tego zespołu, ale klimaty indie popu i alternatywy są bliskie Waszemu sercu, koniecznie przyjdźcie odkryć to trio! Koncert będzie promował najnowszy album „Ślady Czereśni”. Zapraszamy do zapoznania się z twórczością młodych i zdolnych: https://www.youtube.com/watch

Kiedy: 05/12 godz. 20

Gdzie: D.K.Luksus

Czajkowski – Ostatnie Dzieło 

Z okazji Mikołajek polecamy podarować sobie i swoim bliskim trochę klasyki. Ten gatunek muzyczny sprawia, że każda, nawet najbardziej zabiegana czy roztrzepana, osoba poczuje spokój i odprężenie. VI Symfonia Piotra Czajkowskiego to dzieło, którego prawykonanie kompozytor poprowadził dziewięć dni przed swoją śmiercią. Jest to niejako pożegnanie artysty, który wyróżniająco zapisał się na kartach muzyki operowej oraz symfonicznej.

Kiedy: 06/12 godz. 19

Gdzie: Narodowe Forum Muzyki

Kamil Bednarek

Przed nami weekend w rytmach reggae. Czyżby Wrocław trochę zatęsknił za ciepłem i letnim klimatem? Kamil Bednarek zaprasza na koncert  trasy „back to the past”. Fani usłyszą zarówno pierwsze kolorowe brzmienia, jak i najnowsze kawałki z ostatniego albumu zespołu. Będzie gorąco!

Kiedy: 07/12/ godz. 20

Gdzie: Centrum Kongresowe A2

Więcej informacji i inne wydarzenia muzyczne we Wrocławiu znajdziesz: tutaj

Mesajah

A w ostatni dzień tygodnia pozostajemy w słonecznych klimatach. Tym razem wystąpi Manuel Rengifo Diaz, znany pod pseudonimem Mesajah. Każdy, kto przeczyta poniższe wersy, z pewnością nuci sobie w głowie chwytliwą melodię:

Wszystko co najlepsze przynosisz mi Ty
Dajesz mi radość z życia i ocierasz łzy
Już na zawsze chcę być z tobą bo
Jesteś moją lepszą połową

Polecamy naładować się pozytywnymi wibracjami!

Kiedy: 08/12/ godz. 20:30

Gdzie: Zaklęte Rewiry

Za tydzień zapraszamy na kolejny przegląd, w którym będzie można odkryć koncerty muzyczne we Wrocławiu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSylwester 2020 na wrocławskim Rynku – najważniejsze informacje
Następny artykułMikołajki pod napięciem [KOLEJKOWO ZAPRASZA]