Mikołajki pod napięciem [KOLEJKOWO ZAPRASZA]

0
fot. mat. prasowe
a

Mikołajki pełne prezentów, świetnej zabawy i sporej dawki wiedzy w ciekawej formie. W Kolejkowie wraz z Tauronem połączą się te wszystkie elementy i zorganizowane zostaną niepowtarzalne Mikołajki. 

7 grudnia we wrocławskim Kolejkowie dzieci zwiedzające makietę będą miały niepowtarzalną okazję spotkać Mikołaja i wtajemniczyć się w świat energii elektrycznej. W godzinach od 11 do 17 Mikołaj wręczy prezenty, a przedstawiciele Tauronu pokażą, że nauka w formie zabawy jest fantastyczną sprawą . Dodatkowo zaproszą dzieci do bezpiecznych eksperymentów i doświadczeń.

Dzieci będą pod profesjonalną opieką animatorów, którzy zadbają o dobrą i bezpieczną zabawę. Dla najmłodszych Mikołajkowe spotkanie to także okazja do wzięcia udziału w kreatywnych warsztatach modelarskich.

Na wydarzenie nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Wstęp na salę zabaw zawarty jest w cenie zwiedzania wystawy w dniu 7 grudnia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoncerty muzyczne we Wrocławiu – co jest grane? [1 – 8 grudnia]
Następny artykułMikołajki 2019 we Wrocławiu [10 NAJCIEKAWSZYCH POMYSŁÓW]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.