a

Wrocław Respect – miejski Sylwester znów chce połączyć wszystkich wrocławian. Wrocławski rynek 31 grudnia zmieni się w największy klub muzyczny, a Ratusz stanie się olbrzymich rozmiarów kolorofonem. Na scenie nie zabraknie gwiazd, ale też artystów z niepełnosprawnościami wyłonionych w castingu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20, jednak warto zjawić się trochę wcześniej, bo dla pierwszych 2020 osób organizatorzy przygotowali specjalne szaliki. – Tak jak w zeszłym roku świętować będziemy pod hasłem Wrocław Respect – Paweł Gołębski, reżyser i prowadzący  tegorocznego wydarzenia. – Będziemy w bardzo międzynarodowym towarzystwie, dzięki licznym gościom, którzy przybędą do Wrocławia na Europejskie Spotkanie Młodych Taizé.

Na scenie wystąpią Kamil Bednarek, Ewa Farna, Sound’n’Grace i DJ Gambit.

Tym razem Nowy Rok przywitamy z najbardziej rozpoznawalnymi gwiazdami młodego pokolenia – mówi Krzysztof Maj, dyrektor Strefy Kultury Wrocław  – Zobaczymy ich także w nowej odsłonie, we współpracy z wrocławskimi artystami. To wielka gratka dla wszystkich fanów.

Wrocławian w tym roku na scenie nie zabraknie. Zobaczymy między m.in. Macieja „Glebę” Florka, grupę Everest, Beats Beasts czy Wrocław Respect Choir. Gwiazdami będą także wyłonieni w castingach artyści z niepełnosprawnościami.

W tym roku  Sylwester będzie w pełni dostępny dla osób z niepełnosprawnościami – zapewnia Bartłomiej Skrzyński, dyrektor Biura Wrocław Bez Barier – Całe wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy, pod sceną  wyznaczone będzie miejsce dla osób poruszających się na wózkach.

To kolejna impreza miejska organizowana pod hasłem „Wrocław nie strzela”. Nie oznacza, że o północy zabraknie atrakcji. Uczestnicy koncertu mogą spodziewać się prawdziwego deszczu papierowego konfetti, w czasie gdy 150 artystów odśpiewa „I Want To Know What Love Is”. Na wspólne odliczanie do Nowego Roku zaprasza Renata Mauer-Różańska

Wydarzenie będzie transmitowane na Wrocław.pl oraz oficjalnym profilu miasta na Facebook.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu zwrócisz butelki po piwie bez paragonu [ZOBACZ GDZIE]
Następny artykułKoncerty muzyczne we Wrocławiu – co jest grane? [1 – 8 grudnia]
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.