KFC świętuje otwarcie 250 restauracji i rozdaje darmowe kubełki!

0

250 darmowych kubełków KFC, w 250 restauracjach w Polsce. Popularna sieć restauracji ogłosiła otwarcie dwieście pięćdziesiątej restauracji KFC w Polsce i startuje z największą w historii firmy akcją promocyjną na polskim rynku, która będzie miała miejsce 28 listopada br.

Akcja rozpocznie się o godzinie 10.00 we wszystkich restauracjach KFC w całej Polsce. W każdej z nich na Gości czekać będzie po 250 promocyjnych kubełków. Łącznie do zgarnięcia jest ich aż 62 500.

To największa tego typu akcja zorganizowana przez sieć restauracji KFC w Polsce.

Kubełek KFC to nie tylko jedna z najpopularniejszych pozycji w menu, ale również jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów KFC na całym świecie. 

Nowa restauracja mieści się w Galerii Libero przy ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

Promocja trwa: tylko 28 listopada 2018 od godziny 10.00 do wyczerpania puli darmowych kubełków w każdej restauracji KFC.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Arkadach Wrocławskich otwarto pierwszą na Dolnym Śląsku Klockownię
Następny artykuł27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek już w ten weekend!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.