27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek już w ten weekend!

0
fot. Dom Literatury

Wrocławskie Targi Dobrych Książek organizowane są już 27 raz! Przed nami 4 dni spotkań autorskich, warsztatów i prelekcji. Nie zabraknie również stoisk wydawniczych, na których każdy zaopatrzy się w nowości książkowe!

Targi rozpoczynają się już w czwartek, 29 listopada, i potrwają do niedzieli. Miejscem spotkań z autorami ponownie będzie Hala Stulecia, a po raz pierwszy gościem honorowym będą Węgry! Nowością będzie również wieczorny cykl spotkań w Klubie Proza.

Wśród atrakcji znajdzie się ponad 100 spotkań z autorami, liczne warsztaty dla najmłodszych, interesujące wykłady, konkursy i gry miejskie! Ponadto już drugi raz Targom Dobrych Książek będą towarzyszyły Targi Wszystkiego Dobrego.  Nie zabraknie także strefy gastronomicznej. Zwiedzający będą mogli także skorzystać z dwóch szatni, pobrać darmowy plan stoisk i program z punktów informacyjnych. Wstęp na Targi będzie bezpłatny.

Podczas trwania Targów Dobrych Książek będzie można zdobyć podpis takich autorów jak: Katarzyna Bonda, Jakub Ćwiek, Wojciech Chmielarz, Marta Fox, Joanna Opiat-Bojarska.

Tegoroczną nowością będzie wieczorny cykl w klubie Proza „Salon Zdobywców”. Podczas jego trwania spotkamy się z laureatami polskich nagród literackich przyznanych w 2018 roku. Wstęp również bezpłatny.

Lista wystawców, plan stoisk oraz szczegółowy program wydarzeń znajdują się na stronie organizatora.

PROGRAM CZWARTEK 
PROGRAM PIĄTEK
PROGRAM SOBOTA
PROGRAM NIEDZIELA 

Wstęp bezpłatny 

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKFC świętuje otwarcie 250 restauracji i rozdaje darmowe kubełki!
Następny artykułWrocław na weekend: 8 najciekawszych wydarzeń [30 listopada – 2 grudnia 2018]
Odkryj Wrocław na nowo