Karnawał 2022 we Wrocławiu. Gorączka sobotniej nocy w hotelu nad Odrą!

0

Ach, karnawał! Wspaniała zabawa, która nie ma końca, tańce, okrzyki radości – brzmi, jak doskonały przepis na imprezę, prawda?! Dodanie do tego wyjątkowego klimatu Wrocławia, renomowanego hotelu i nienagannej organizacji wieczoru, sprawia że jest to pomysł idealny.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w 2022 roku przeżyć karnawał, o którym będzie pamiętało się latami. Oto niezwykła oferta wrocławskiego Hotelu HP Park Plaza!

Wrocław wie, jak wygląda dobra zabawa

Hotel HP Park Plaza zaprasza na wyjątkową zabawę karnawałową w sobotę, 26 lutego od godziny 20:00, wszystkich spragnionych rozrywki. Wyśmienita zabawa taneczna z DJ, konkursy z nagrodami, wyjątkowe menu Restauracji Panorama (serwowana kolacja, bufet zimnych zakąsek, a także bufet słodkości) to wszystko i wiele, wiele więcej czeka wszystkich zgromadzonych podczas tej wyjątkowej ostatkowej imprezy.

Do wyboru są trzy opcje udziału w tym niezwykłym wydarzeniu:

Pierwsza opcja spodoba się na pewno Mieszkańcom Wrocławia. Jednak zarówno chcącym odwiedzić stolicę Dolnego Śląska, jak i Wrocławianom, do gustu przypadną oferty balu karnawałowego z pobytem w komfortowym pokoju z pięknym widokiem. A o poranku przywita Was urozmaicony bufet śniadaniowy.

Zabawa karnawałowa w Restauracji Panorama będzie jedną z niezapomnianych imprez 2022 roku.

Gorączka sobotniej nocy

Tematem przewodnim zabawy karnawałowej będzie „Gorączka sobotniej nocy”. Nie zabraknie na niej klimatycznej, tanecznej muzyki przygotowanej przez DJ, a także angażujących zabaw dla zebranych Gości. Na wszystkich czeka olbrzymia dawka pozytywnych emocji, co z pewnością potwierdzą nieschodzące z twarzy uśmiechy wszystkich uczestników. O odpowiedni nastrój zadba także dedykowane menu oraz alkohole w specjalnych cenach.

Zabawa karnawałowa odbędzie się w oparciu o dobre praktyki z poprzednich tego typu imprez organizowanych wcześniej w HP Park Plaza. Obsługa dołoży wszelkich starań, by każdy z przybyłych uczestników czuł się traktowany indywidualnie, a przeżycia podczas karnawałowej zabawy na długo zapadły w ich pamięć.

Dlaczego właśnie Wrocław?

Pomijając aspekty doskonałej organizacji hotelu, warto pamiętać, że Wrocław warto odwiedzić, ze względu na to, że niesie za sobą mnogość możliwości. To w końcu wyjątkowe miasto w Polsce, które chętnie odwiedzane jest nie tylko przez rodzimych turystów, ale również tych zza granicy. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji – niezwykły Ostrów Tumski z malowniczymi, brukowanymi uliczkami, Wyspa Słodowa czy wrocławski Uniwersytet. To oczywiście tylko niektóre z turystycznych walorów stolicy Dolnego Śląska.

Wrocław ma do zaoferowania naprawdę wiele. To jedno z polskich miast, które ma szeroko rozwiniętą infrastrukturę kulturalno-rozrywkową. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po przechadzce po Starym Rynku wstąpić na dobrą kawę, czy dzień przed planowaną zabawą karnawałową, obejrzeć dobrą sztukę w jednym z licznych wrocławskich teatrów. Tak zaplanowany wyjazd z pewnością zapadnie w pamięć na dłużej, niż tylko do następnej imprezy karnawałowej.

Wszystkim chcącym przeżyć wyjątkowe wydarzenie, w rytm tytularnej gorączki sobotniej nocy, poleca się uwadze ofertę HP Park Plaza. Z pewnością przygotowane atrakcje pozwolą na miłe spędzenie czasu i rozrywkę pozwalającą oderwać się od zgiełku codziennych spraw. Do zobaczenia we Wrocławiu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Sky Tower odbędzie się Dogowystawa! Pieski do adopcji
Następny artykułKoty łączą siły! Panthers Wrocław rozpoczyna współpracę z Fundacją Koci Zakątek
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.