17 października w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowy koncert symfoniczny prezentujący ścieżkę dźwiękową do drugiej części z serii filmów o Harr’ym Potterze.

Koncerty symfoniczne do filmów o Harry’m Potterze wracają do Polski z drugą częścią: Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert. Mieszkańcy Wrocławia I okolic będą mogli wziąć udział w wydarzeniu już 17 października w Hali Stulecia.  Niezapomnianą ścieżkę autorstwa Johna Williamsa w całości wykona Sinfonietta Cracovia. Widzowie będą mogli od nowa przeżyć magię filmu, oglądając go na wielkim, 480 calowym ekranie HD. Koncerty są częścią światowego tournee stworzonego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products. Koncerty muzyki filmowej do serii filmów o Harrym Potterze, które rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku są kolejną magiczną przygodą w czarodziejskim świecie J.K. Rowling.

W “Harry Potter i Komnata Tajemnic” na początku drugiego roku w szkole czarodziejów walczą nawet drzewa, lataja samochody, a przed niebezpieczeństwem ostrzegają Harrego domowe elfy. W tym roku w Hogwarcie słychać rozmowy pająków, a wyjątkowe zdolności Harry’ego do komunikacji z wężami niepokoją nawet jego przyjaciół. Druga część przygód Harry’ego Pottera to kolejny rok wyjątkowych ale także niebezpiecznych przygód, które zapowiada krwawy napis na ścianie “Otworzy się Komnata Tajemnic”. Ocalenie Hogwartu będzie wymagało od Harry’ego, Rona i Hermiony odwagi i wykorzystania wszystkich magicznych zdolności.

Urzekająca i niesmowita muzyka Johna Williamsa, zdobyła nagrodę Grammy i stała się współczesnym klasykiem w dzidzienie muzyki filmowej. Muzyka obrazuje piękne i trzymające w napięciu momenty magicznej przygody Harry’ego Pottera.

Zwiastun koncertów: https://www.youtube.com/watch?v=7qgy5VVnxxs&t=4s

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/631649043702584/

———-
KONKURS:

Dla czytelników naszego portalu mamy wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest podwójny bilet na wydarzenie!

Napisz w komentarzu pod artykułem, którą z postaci z książek o Harrym Potterze lubisz najbardziej i dlaczego. Najciekawsza odpowiedź nagrodzimy biletami.

Na odpowiedzi czekamy do 31 września do godz. 20:00. Zwycięzcę ogłosimy 1 października 2017r.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRusza wcześniejsza rezerwacja miejsc na Restaurant Week!
Następny artykułMcDonald’s świętuje 25 lat obecności w Polsce. Za miesiąc otwarcie 19 restauracji McDonald’s we Wrocławiu.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.