Świetny duet raperów Astek i Rado czyli Dwa Sławy, zagra na wrocławskim Hot Spocie już 25 czerwca.

Sezon koncertów na świeżym powietrzu trzeba uznać za rozpoczęty. Już za chwilę fani rapu będą mogli na żywo zobaczyć swoich ulubieńców. Wrocławski Hot Spot hiphopowe lato rozpoczyna występem duetu Dwa Sławy.

Astek i Rado to sprawdzona marka, tworząca inteligentne kawałki przekazywane przez niezwykle plastyczne flow. O jakości i poziomie prezentowanym przez Dwa Sławy świadczą choćby 3 złote płyty (Ludzie Sztosy, Dandys FLow i Coś przerywa).

Zespół istnieje od 2006 roku. Przez 5 kolejnych lat Dwa Sławy wydawały nielegale, a w 2012 roku światło dzienne ujrzał pierwszy studyjny album. Nagrywali m.in. z Quebonafide, Pawbeats, Rasmentalism, Kubanem, Zeusem, Mielzkym czy Numerem Raz. W 2016 roku wzięli udział w projekcie promocji gry NBA 2K17 i nagrali numer Się Gra Się Ma.

W ubiegłym roku Dwa Sławy w ramach akcji #Hot16Challenge2 nagrali świetny utwór przez internet.

Na scenie dwójka raperów czuje się doskonale, co zapewni rapowe fajerwerki wszystkim zgromadzonym na miejskiej plaży. Udział w koncercie to możliwość usłyszenia najnowszego albumu duetu, zatytułowanego Pokolenie X2.

Koncert odbędzie się z dbałością o protokół bezpieczeństwa związany z COVID19. Wszelkie informacje szczegółowe można znaleźć na wydarzeniu na FB (https://www.facebook.com/events/265513265350802)

Kto: Dwa Sławy

Gdzie: Hot Spot Wrocław

Data: 25.06.2021

Bilety: GoingApp – cena od 50 PLN.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJak kształtują się ceny mieszkań w poszczególnych dzielnicach Wrocławia?
Następny artykułSłynny wrocławski Pafawag zamieni się w galerię sztuki. W piątek rusza Przegląd Sztuki SURVIVAL
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.