Brodka zagra we Wrocławiu! Jedyny koncert artystki w naszej okolicy

0

Obecność pod koniec sierpnia na HotSpocie może być jedyną szansą, aby zobaczyć Brodkę na żywo podczas trwających wakacji. Gwiazda popu zagra jedyny koncert na Dolnym Śląsku.

Brodka zagra jedyny koncert na Dolnym Śląsku. 29 sierpnia zapraszamy na HotSpot. Będzie to idealne zakończenie letniego okresu.

Wrocławski HotSpot będzie jedynym miejscem, w którym Brodka zagra koncert na Dolnym Śląsku. Biorąc pod uwagę popularność artystki śmiało można jednak powiedzieć, że będzie to wydarzenie również dla części województwa wielkopolskiego, łódzkiego oraz całego opolskiego.

W okolicach wakacji, Brodka co prawda zagra w Poznaniu czy Łodzi, ale terminy to początek Lipca.

Bardzo ograniczona trasa koncertowa to przede wszystkim materiał z nowej płyty – Brut.

Nad płytą Brodka pracowała w Londynie wraz z producentem Olie Baystonem. Fani artystki nie ukrywali radości, kiedy krążek pojawił się w sprzedaży. Podobne, mocne i nawet głębsze przeżycia dostarczają koncerty Brodki.

Już pierwsze kawałki na płycie otwierają głębię, którą da się czuć przy wszystkich utworach.

Piąty krążek artystki pojawił się na rynku pod koniec maja 2021. Jednocześnie Brodka powróciła po dwóch latach przerwy. Jak mówi sama artystka Brut jest dla niej płytą bardzo osobistą. Świadczy o tym choćby zdjęcie z dzieciństwa, które przyozdabia okładkę albumu. Fotografia dopełnia historię opowiadaną w utworach.

Brodka sięga po historie i motywy feministyczne, społeczne oraz polityczne. Jest tu choćby rozmowa o roli płci i stereotypami, które spotykamy na co dzień.

Ostatnio Brodka zaistniała także przy premierze serialu Rojst, który emituje Netflix. Razem z raperem Tymkiem i Urbańskim, nagrali utwór promujący Rojst ’97 – Ostatni. Jest to interpretacja utworu Edyty Bartosiewicz.

Koncert Brodki we Wrocławiu już pod koniec wakacji.

Kto: Brodka

Gdzie: Hot Spot Wrocław (ul. Wejherowska 34)

Data: 29.08.2021

Bilety: GoingApp

Tutaj link do aktualizowanego na bieżąco wydarzenia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNa Dolnym Śląsku powstanie nowy Stadion Lekkoatletyczny i Hala Lodowa
Następny artykułVertigo Summer Jazz Festiwal na dachu Wroclavii