W Alei Bielany otworzono BEZPŁATNY park linowy dla dzieci i dorosłych!

0

Pierwszy w historii Alei Bielany park linowy został  podwieszony przy wejściu środkowym. Trasa licząca 46 metrów z różnorodnymi przeszkodami: mostem tybetańskim, ścianką wspinaczkową oraz tunelem z siatki – a wszystko to całkowicie bezpłatnie!

Goście mogą skorzystać z tej niezwykłej atrakcji już od 29 lipca do 26 sierpnia.

Aleja Bielany we Wrocławiu proponuje na okres wakacji atrakcję dla dzieci i dorosłych, która dostarczy niezapomnianych wrażeń. Wakacje to czas, w którym rodzice szczególnie poszukują rozrywek dla swoich pociech, chcąc zapewnić im jakościowy i angażujący wypoczynek.

Rozrywka dla każdego

Kto może skorzystać z tej nietypowej atrakcji? Park linowy jest dostępny dla dzieci od 7 roku życia, o wzroście powyżej 130 cm. Do pokonania będą: ścianka wspinaczkowa, most tybetański i tunel z siatki. Z kolei dla młodszych dzieci – od 3 roku życia – przewidziana jest alternatywna trasa, na wysokości do 0,5 m.

Trasa dla starszych dzieci i dorosłych liczy 46 m. Zawiera 3 stacje z różnymi przeszkodami. Pod przeszkodami zamontowane są siatki zabezpieczające, chroniące gości Alei Bielany. Park linowy w Alei Bielany posiada certyfikat Polskich Parków Linowych,  obsługiwany jest przez przeszkolonych Instruktorów Alpinistów.

Chcąc dostarczać unikalnych, niezapomnianych wrażeń, postanowiliśmy zagospodarować przestrzeń naszego miejsca spotkań w nietypowy sposób. Wierzymy, że park linowy w okresie wakacyjnym będzie dobrym pomysłem na zaangażowanie dzieci i dorosłych – kreatywnie i niecodziennie. Atrakcja jest bezpłatna i obsługiwana przez profesjonalistów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników i naszych gości – dodaje Ewa Kolondra, Dyrektor Centrum Handlowego Aleja Bielany.

Park linowy nie tylko gwarantuje ekstremalną przygodę, lecz również może być dobrym pretekstem do rozmowy z córką czy synem – o odwadze, emocjach czy sporcie. Tego typu atrakcje coraz bardziej zyskują na popularności zarówno z uwagi na dostarczanie ekstremalnych wrażeń, jak i korzystny wpływ na budowanie zdolności motorycznych.

Okazja, by dzielić się przeżyciami

Aleja Bielany w Wrocławiu, należąca do szwedzkiego zarządcy nieruchomości komercyjnych Ingka Centres, chętnie angażuje się na rzecz stałego podnoszenia jakości życia. Dba o to, by dostarczać rozrywki i niezapomnianych wrażeń każdemu – bez względu na wiek. To miejsce spotkań, które integruje i stwarza okazję do dzielenia się emocjami.

Park linowy czynny jest od poniedziałku do soboty od godziny 12 do 20.

To duża dawka emocji dla całej rodziny – a dzięki dwóm różnym trasom, dostosowanym do wieku i możliwości, każdy może przeżyć tu ekstremalną przygodę.

Więcej na: www.alejabielany.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend z rodziną – 3 ciekawe atrakcje dla dzieci w okolicy Wrocławia
Następny artykułTriathlon dla Januszy i Grażyn nad Zalewem Sulistrowickim już w sobotę!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.