5 najbardziej nietypowych pomysłów na walentynki we Wrocławiu 2020

0
walentynki we Wrocławiu 2020

Też jesteśmy zdania, że miłość powinno się okazywać drugiej osobie nie tylko od święta. Nadchodzi jednak ten dzień w roku, w którym aura miłości zaczyna nas otaczać ze wszystkich stron.

Walentynki we Wrocławiu 2020 możecie obchodzić nie tylko 14 lutego, ale jeśli chcecie sprawić również w ten dzień miłą niespodziankę swojej ukochanej osobie, to koniecznie sprawdźcie nasze zestawienie najbardziej nietypowych pomysłów na Walentynki we Wrocławiu.

POMYSŁ NR 1 – podwodne Walentynki we Wrocławiu 2020

fot. mat. prasowe

Podwodne walentynki! Gdzie powiedzieć Kocham Cię, by drugiej połowie zabrakło tchu? To jasne – pod wodą! Wrocławskie Afrykarium zaprasza na kolację walentynkową, która będzie podana w tunelu mozambickim wśród rekinów, płaszczek, żółwi i setki unikatowych gatunków ryb.

Gdy wyjdą ostatni goście ZOO, spotkanie rozpocznie się indywidualną wycieczką po obiekcie z przewodnikiem, który zdradzi sekrety fauny i flory Afryki. Zwiedzanie zakończy się pięciodniową kolacją z nielimitowanym dostępem do białego i czerwonego wina i słodkiego bufetu.

POMYSŁ NR 2: Walentynkowe życzenia na Stadionie Wrocław

W tym roku na wszystkich zakochanych (i nie tylko!) czeka cała seria zimowych przyjemności. Jakie specjalne oferty przygotowano na tegoroczne walentynki na Stadionie Wrocław?

  • Przytul swojego partnera i otrzymaj wejściówkę na lodowisko za 10 zł,
  • Zwiedzanie Stadionu Wrocław z możliwością dedykacji przez mikrofon dla drugiej połówki w godzinach 18.00 i 20:00 (rezerwacje i zapisy na dedykacje pod numerem tel. 531 281 291, cena biletu wstępu wraz z dedykacją 20 zł),
  • Skoki wahadłowe w tandemie w cenie pojedynczego skoku (119 zł zamiast 199 zł) od godziny 9.00 do 15.30.
  • „Pokaż, że kochasz” – pary, które się zgłoszą będą mogły wyświetlić na membranie stadionu swoje imiona (limit 15 znaków). Każda z par będzie miała do dyspozycji elewację na łącznie 60 minut w pętli co 2 minuty. 14 lutego od 18:30 – 21:00 Stadion Wrocław oddaje elewację zakochanym. Cena wyświetlenia to 600 zł.

POMYSŁ NR 3: Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych w Czasoprzestrzeni

Jeśli uważasz, że walentynki to opresyjne i piętnujące święto na pewno dobrze poczujesz się na balu dla… wszystkich. I to bez wyjątków. Bez względu na to jak wyglądasz, jak się czujesz i kim jesteś, znajdzie się dla Ciebie miejsce. To już czwarta edycja imprezy, więc zadowolenie jest pewne.

Na scenie zobaczymy stand-upera z Podlasia – Mieszka Minkiewicza, grupę muzyczną SMKKPM czyli Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Cena: 40 zł/os.

POMYSŁ NR 4: Piwny wieczór przy akompaniamencie elektrycznych skrzypiec

Nietypową propozycję ma dla Was Browar i Restauracja Złoty Pies. Na Walentynkowy wieczór przygotowali kolację dla par do wyboru set 3 dań za 99zł od osoby lub set 4 dań za 114zł od osoby, w każdym secie jest 0,5l piwa z hibiskusem.

Piwowarzy specjalnie na ten wieczór uwarzą dla Was piwo z hibiskusem. Podczas wieczoru przewidziany jest występ skrzypaczki elektrycznej. Niepowtarzalna atmosfera gwarantowana!

Rezerwacje przyjmowane są od godz. 18:00. Dzwońcie pod nr tel 570 22 12 12 lub piszcie na adres: info@zlotypies.com

Pomysł nr 5: Pawbeats Orchestra, czyli coś więcej niż koncert

fot. Michał Obrycki

Pawbeats Orchestra to coś więcej niż koncert. To wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów, muzyków i wspaniałą publiczność w prestiżowych miejscach, salach koncertowych w Polsce. To także pierwszy w Polsce stale koncertujący projekt producencki związany z hip-hopem.

Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa – prawdziwa fuzja elektroniki z instrumentalistyką.

 W tym oryginalnym projekcie muzycznym występują artyści z różnych klimatów muzycznych, m.in.: Bisz, Grubson, Dorota Miśkiewicz, Natalia Grosiak, Marika, Klaudia Szafrańska, Zeus, VNM, a także niezapowiedziani wykonawcy, którzy zawsze dodadzą smaku całemu przedsięwzięciu.

14.02.2020 Wrocław | Centrum Koncertowe A2

Wystąpią: Bisz, Dorota Miśkiewicz, Grubson, Klaudia Szafrańska, Marika, VNM, Zeus + gość niespodzianka

Wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/501398700672899/

Informacje i bilety: http://mua.com.pl/pawbeats-orchestra#kup_bilet

Sprawdź również: 5 najbardziej romantycznych hoteli na Walentynki na Dolnym Śląsku

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 8 najciekawszych wydarzeń [7-9 lutego 2020]
Następny artykułTeatr pantomimy w Arkadach Wrocławskich [BEZPŁATNE SPEKTAKLE]
Odkryj Wrocław na nowo