Teatr pantomimy w Arkadach Wrocławskich [BEZPŁATNE SPEKTAKLE]

0

Spektakle teatralne wykorzystują różne formy ekspresji, a do wyrażenia emocji nie zawsze potrzebne są słowa. Mali widzowie przekonają się o tym już w najbliższą sobotę, 8 lutego.

Teatr Najmłodszego Widza w Arkadach Wrocławskich wprowadzi ich w świat gestów i mowy ciała, czyli pantomimy. Dzieci z pewnością ucieszą też występy klaunów i warsztaty kreatywne, które odbędą się po przedstawieniach.

Małych amatorów teatru w Arkadach Wrocławskich czeka w sobotę nie lada zaskoczenie. Tym razem nie będzie zabawnych kwestii mówionych i wspólnego śpiewania z aktorami. Nie oznacza to jednak, że obejdzie się bez świetnej zabawy i charakterystycznych dla przedstawień Teatru Najmłodszego Widza spontanicznych wybuchów śmiechu. Aktorzy zrobią wszystko, aby rozbawić publiczność, a po spektaklach zaproszą dzieci na warsztaty tematyczne.

O godz. 12:00 na scenie w Arkadach Wrocławskich rozpocznie się skomplikowana operacja chirurgiczna, czyli spektakl komediowy „Pan Nochalski chce zostać lekarzem”. O godz. 13:00 podczas warsztatów „Mali mimowie & balonowe szaleństwo” animatorzy, wzorując się na makijażu scenicznym mimów, pomalują maluchom twarze oraz nauczą dzieci sztuki robienia zwierząt z balonów. Charakteryzacja się przyda, ponieważ w kolejnym przedstawieniu dzieci zostaną zaproszone przez aktorów na scenę. Rozpoczynający się o godz. 14:00 spektakl „Pozytywka”, to opowieść o nakręcanym pajacyku, który znajduje niezwykły prezent i przenosi się w świat cyrkowych przygód. W przedstawieniu oprócz pantomimy zostaną wykorzystane elementy klaunady i żonglerki. Zwieńczeniem pełnego atrakcji dnia będzie pojedynek na papierowe śnieżki. „Śnieżna bitwa” rozpocznie się o godz. 14:45.

Harmonogram:

8 lutego, godz. 12:00 – 12:45 – spektakl „Pan Nochalski chce zostać lekarzem”

8 lutego, godz. 13:00 – 13:30 – warsztaty:  „Mali mimowie & balonowe szaleństwo 

8 lutego, godz. 14:00 – 14:45 – spektakl „Pozytywka”

8 lutego, godz. 14:45 – 15:15 – warsztaty: „Śnieżna bitwa”

Scena „Teatru Najmłodszego Widza” stanie na poziomie 0, w łezce eventowej. Wydarzenie jest bezpłatne.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł5 najbardziej nietypowych pomysłów na walentynki we Wrocławiu 2020
Następny artykułWe Wrocławiu powstało 57 mieszkań dla seniorów [TBS Wrocław]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.