Zrób zakupy w Magnolia Park i odbierz modne rośliny doniczkowe!

0

Jest ich tysiąc, pochodzą z całego świata, a już teraz mogą trafić do waszego salonu lub sypialni. Wśród nich jest dracena smocza palma, monstera maska małpy czy paproć ciemnotka. Wystarczy tylko, że w dniach 1-2 października przyjdziecie do Magnolia Park i zrobicie zakupy.

Pochodząca z Meksyku maska małpy to wnętrzarski hit ostatnich lat. Po tajemniczą nazwą kryje się monstera, która jest znana ze swoich widowiskowych ażurowych liści. Roślina ta jest idealna dla początkujących hodowców – spektakularny efekt można uzyskać przy minimum wysiłku. 

Oprócz popularnej monstery do wyboru będzie również smocza palma z Madagaskaru, czyli popularna dracena, której nazwa pochodzi od czerwonego koloru żywicy rośliny. Uwagę przyciąga również ciemnotka, wdzięczna w uprawie paproć o łukowatych łodyżkach obsypanych liśćmi. Wybierać będzie można także wśród innych paproci, doskonale sprawdzających się jako nawilżacze i oczyszczacze powietrza, a także wśród skrzydłokwiatów – kwitną cały rok i potrafią pochłaniać szkodliwe substancje z powietrza.

Zapraszamy wszystkich miłośników zieleni w nadchodzący piątek i sobotę do Magnolia Park, gdzie startuje nasza zielona akcja. Przez dwa dni rozdamy 1000 kwiatów w doniczkach – zachęca Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park. – Mam nadzieję, że wszystkie rośliny znajdą swoich właścicieli i będą miłym akcentem w każdym domu – dodaje.

Aby wziąć udział w akcji i zabrać swój ulubiony kwiat do domu, wystarczy w dniach 1-2 października zrobić zakupy w Magnolia Park za min. 250 zł na maksymalnie dwóch paragonach.  Stanowisko z kwiatami będzie znajdowało się przy wejściu od ulicy Legnickiej, a zielone prezenty można odbierać w piątek i w sobotę godzinach od 10.00 do 20.00. 

Akcja promocyjna będzie tylko przedsmakiem nadchodzących Targów Roślin „Zielono Mi”. To właśnie w dniach 8-9 października Magnolia Park zamieni się w miejską dżunglę, w której będzie można kupić rośliny, porozmawiać z ekspertami o pielęgnacji kwiatów, a także wziąć udział w warsztatach z tworzenia lasu w słoikach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW sobotę we Wrocławiu odbędzie się Marsz Równości
Następny artykułWrocław w TOP 3: Najpopularniejsze miasta dla miłośników kawy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.