Wrocław w TOP 3: Najpopularniejsze miasta dla miłośników kawy

0

TOP 10 miast dla miłośników kawy. Gdzie znajdziemy największy wybór kawiarnii w Polsce?

Zbliżająca się jesień, to czas kiedy poszukujemy przytulnych i ciepłych miejsc w mieście na spotkania ze znajomymi lub pracę poza domem. Wiele z nas uwielbia pić kawę, szczególnie w okresie, gdy potrzebujemy rozgrzania i pobudzenia, widząc jesienną aurę na zewnątrz. Dla niektórych, kultura picia kawy jest częścią stylu życia, dla innych rytuałem, a jeszcze inni nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez paru filiżanek kawy.

Które miasta w Polsce są najbardziej popularne jeśli szukamy kawiarnii? Holidu, wyszukiwarka apartamentów i domów wakacyjnych, postanowiła przeprowadzić badanie mające na celu ustalenie, jakich polskich miast wyszukiwaliśmy najczęściej w Google w ciągu ostatnich 12 miesięcy wraz z hasłem “kawiarnia”. Ranking został sporządzony na podstawie średniej rocznej liczby wyszukiwań w Google, aby określić najbardziej popularne miasta wśród kawoszy.

Wrocław w TOP 3 | Najpopularniejsze miasta dla miłośników kawy

Z powrotem

1. Warszawa – 71.800 wyszukiwań rocznie

Najczęściej wyszukiwanym miastem w Google, w którym chcemy napić się kawy i szukamy kawiarnii jest Warszawa. Trudno się dziwić, ilość kawiarnii jest tutaj ogromna! Możemy tu znaleźć kawiarnie w każdym stylu – te, które funkcjonują w tym mieście do dekad, przyjazne dla dzieci, odpowiednie do pracy czy te designerskie, chętnie odwiedzane przez młodsze pokolenia. Bez wątpienia, Warszawa to miasto, w którym każdy znajdzie kawiarnie dla siebie w niepowtarzalnym stylu i z wyśmienitą, świeżo paloną kawą.

Z powrotem
Poprzedni artykułZrób zakupy w Magnolia Park i odbierz modne rośliny doniczkowe!
Następny artykułWydarzenie dobrem podszyte w Pasażu Grunwaldzkim
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.