Wrocław w TOP 3: Najpopularniejsze miasta dla miłośników kawy

0

TOP 10 miast dla miłośników kawy. Gdzie znajdziemy największy wybór kawiarnii w Polsce?

Zbliżająca się jesień, to czas kiedy poszukujemy przytulnych i ciepłych miejsc w mieście na spotkania ze znajomymi lub pracę poza domem. Wiele z nas uwielbia pić kawę, szczególnie w okresie, gdy potrzebujemy rozgrzania i pobudzenia, widząc jesienną aurę na zewnątrz. Dla niektórych, kultura picia kawy jest częścią stylu życia, dla innych rytuałem, a jeszcze inni nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez paru filiżanek kawy.

Które miasta w Polsce są najbardziej popularne jeśli szukamy kawiarnii? Holidu, wyszukiwarka apartamentów i domów wakacyjnych, postanowiła przeprowadzić badanie mające na celu ustalenie, jakich polskich miast wyszukiwaliśmy najczęściej w Google w ciągu ostatnich 12 miesięcy wraz z hasłem “kawiarnia”. Ranking został sporządzony na podstawie średniej rocznej liczby wyszukiwań w Google, aby określić najbardziej popularne miasta wśród kawoszy.

Wrocław w TOP 3 | Najpopularniejsze miasta dla miłośników kawy

2. Kraków – 53.590 wyszukiwań rocznie

Na drugim miejscu znajduje się Kraków. Podobnie jak Warszawa, to miasto to bogactwo i różnorodność miejsc, w których możemy napić się pysznej kawy. W zależności od lokalizacji, w Krakowie można znaleźć kultowe kawiarnie, jak i mniej znane kafejki. Klimatyczne miejsca znajdziemy w całym mieście, my polecamy te na Starym Mieście i na Kazimierzu.

Poprzedni artykułZrób zakupy w Magnolia Park i odbierz modne rośliny doniczkowe!
Następny artykułWydarzenie dobrem podszyte w Pasażu Grunwaldzkim
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.