Zrób zakupy w Arkadach Wrocławskich i zdobądź maskotkę Pucusia!

0

Ma pomarańczowe futerko, szeroki uśmiech i… zawsze czyste rączki. Przybył do Arkad Wrocławskich, aby zachęcić najmłodszych do regularnego mycia dłoni. Nic więc dziwnego, że sam świeci przykładem!

Jak otrzymać bezpłatną maskotkę Pucusia?

Nikt nie ma wątpliwości, że częste mycie rąk to skuteczny sposób na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusów. Wiedzą o tym nawet dzieci. Czasami jednak w ferworze zabawy zapominają o tej niezwykle ważnej czynności. Z pomocą przychodzi Pucuś – sympatyczny stworek z Arkad Wrocławskich, który ma do spełnienia szczególną misję. Zachęca do dbania o higienę i uczy, jak prawidłowo myć rączki. Jest w tym naprawdę dobry! Swoim szerokim uśmiechem i rozbrajającym spojrzeniem potrafi przekonać nawet największych maruderów. Maskotkę Pucusia oraz przedstawiającą bohatera książeczkę dla dzieci wraz z tabelką do zbierania punktów za mycie rączek, można otrzymać za zakupy w Arkadach Wrocławskich.

Co zrobić, aby dołączyć do grona przyjaciół Pucusia?

Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy:

– zrobić zakupy w sklepach na terenie Arkad Wrocławskich za min. 200 zł (na maksymalnie 3 paragonach),

– zachować paragony i udać się po odbiór Pucusia do punktu obsługi akcji.

Punkt wydawania nagród znajduje się na poziomie 0 Arkad Wrocławskich, w pobliżu kawiarni Grycan. Czynny jest w poniedziałki, środy, piątki i soboty w godz. od 11:00 do 19:00. Akcja trwa od 12 października do 7 listopada 2020 roku lub do wyczerpania zapasów maskotek. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 pluszaki.

Więcej informacji w Regulaminie na: www.arkadywroclawskie.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/884938678576994

Bezpieczne zakupy w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie dokładają wszelkich starań, aby ich klienci czuli się podczas zakupów komfortowo i bezpiecznie. Po ponownym otwarciu galerii wrocławskie centrum handlowe przeprowadziło kampanię informacyjną na temat rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 i konieczności zachowania dystansu oraz przestrzegania zasad higieny. Objęła ona nie tylko działania na terenie obiektu, ale również media społecznościowe, gdzie publikowano filmy instruktażowe dotyczące bezpiecznych zakupów. Akcja „Dołącz do grona przyjaciół Pucusia” to kolejne z działań Arkad Wrocławskich, mające na celu edukację z zakresu przestrzegania zasad higieny. Tym razem o konieczności częstego mycia rąk postanowiono przypomnieć najmłodszym.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZdalne nauczanie na Uniwersytecie Wrocławskim [SPRAWDŹ DO KIEDY]
Następny artykuł„zaPakuj się na zakupy” czyli nowa loteria w Pasażu Grunwaldzkim
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.