„zaPakuj się na zakupy” czyli nowa loteria w Pasażu Grunwaldzkim

0

Od dziś aż do 15 listopada klienci wrocławskiego centrum handlowego będą mogli skorzystać z kolejnej atrakcji, w której łączna pula nagród wyniesie ponad 120 tysięcy złotych.

Oprócz kart podarunkowych do wygrania są m.in. designerskie torby, które pozwolą, dosłownie i w przenośni, „(za)pakować się” na zakupy.

TRZY RAZY TAK

Loteria Pasażu Grunwaldzkiego to „trzy plusy i żadnego minusa”. Dlaczego? Ponieważ uczestnicy zabawy mają aż trzy możliwości wzięcia udziału w loterii. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł, pobrać kupon loteryjny i zeskanować dowód zakupu. Kupony wydawane są w salonach sprzedaży biorących udział w akcji oraz w Punkcie Obsługi Loterii. Jak sprawdzić, czy dopisało nam szczęście? Wystarczy zarejestrować kupon na standzie loteryjnym lub w swoim telefonie a następnie sprawdzić wynik w loteriomacie. Wygrana jest do odbioru od razu! Każdy, kto ma apetyt na więcej nagród może pobrać darmową aplikację Loterii Pasażu Grunwaldzkiego i zarejestrować paragon. W ten sposób można zwiększyć swoje szanse, walcząc o nagrodę dzienną. W Pasażu kupujesz i wygrywasz tak jak lubisz.

ZAWSZE W DOBRYM STYLU

Pasażowa loteria to zabawa, w którą warto się (w)pakować.  W puli nagród znalazły się bowiem modne torby oraz karty podarunkowe. Pojemne „szopery” z pewnością doskonale uzupełnią jesienne stylizacje oraz sprawdzą się podczas udanych zakupów. Akcesoria to jednak nie jedyna korelacja loterii z modą. Na stoisku loteryjnym zaprezentowane zostaną najnowsze, jesienne trendy w niecodziennej odsłonie.

Na zwycięzców czekają również karty podarunkowe o wartości 50, 100 a nawet 200 zł oraz inne nagrody tj. książki, bony na zakupy, vouchery do restauracji czy akcesoria domowe.

Wszyscy, którzy planują odświeżenie garderoby powinni (za)pakować się na zakupy do Pasażu Grunwaldzkiego i cieszyć się bonusami, bo „im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz”.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZrób zakupy w Arkadach Wrocławskich i zdobądź maskotkę Pucusia!
Następny artykułPonad 200 trujących pieców zniknęło z 16 miejskich kamienic
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.