Zobacz te plakaty z Wrocławia! Mapy, fotografie, grafiki

0

Plakaty z mapami zawojowały świat! Minimalistyczna mapa Wrocławia będzie na pewno pięknie prezentować się w nowoczesnych przestrzeniach, mieszkaniach w stylu loftowym lub skandynawskim.

Poszukujesz plakatu z Wrocławia? Stworzyliśmy miejsce, w którym znajdziesz plakaty do domu, plakaty do biura, w ramie lub bez ramy. Fotografie, które ozdobią ściany Twojej sypialni, salonów i wnętrz.

Plakat z Wrocławia
autor: Sawicki Drone Shots

Sklep z plakatami z Wrocławia

Poszukując plakatów z Wrocławia, warto zajrzeć do nowego miejsca w sieci: www.sklep.kochamwroclaw.pl W sklepie znajdziesz zarówno mapy całego miasta, jak i poszczególnych osiedli, mapy z rzekami oraz trasami linii tramwajowych. Na indywidualne zamówienie stworzona może zostać również mapa, która przedstawia Twoją najbliższa okolicę z zaznaczonymi ważnymi punktami.

Plakat Wrocław
Autorka: Karolina Misior

,,Postanowiliśmy podzielić się z Tobą cząstką miłości do Wrocławia. Oddajemy więc w Twoje ręce plakaty i fotografie wykonane przez lokalnych twórców. Znajdziesz tu przede wszystkim unikatowe kadry z lotu ptaka, zdjęcia detali architektonicznych i niepowtarzalne grafiki z mapami miasta i osiedli.”

Jak powiesić plakat na ścianie?

Plakaty oprawione w ramy możesz ułożyć na ścianie w formie galerii. Warto wówczas wybrać kilka rozmiarów, by stworzyć niepowtarzalną aranżację.

Chętnie doradzimy Ci w przygotowaniu pięknego zestawu, który będzie spójny kolorystycznie i wizualnie. Plakaty z Wrocławia świetnie sprawdzą się na ścianach w salonie, sypialni lub przedpokoju. Zdjęcia z lotu ptaka przedstawiające wybrane miejsca we Wrocławiu będą z pewnością dobrym elementem uzupełniającym wnętrze biura, hotelu lub sklepu.

Plakat mapa Wrocławia
Autorka: Karolina Misior

Na jakim papierze drukowane są plakaty?

Dokładamy wszelkich starań, by wydruki, które zamówisz były najwyższej jakości. Fotografie i plakaty drukujemy na papierze fotograficznym o gramaturze 200g z eleganckim matowym wykończeniem. Pakujemy je ze szczególną dokładnością i ostrożnością, by dotarły do Ciebie szybko i bezpiecznie.

Co wyróżnia plakaty z Wrocławia?

  • Najwyższa jakość wydruku
  • Możliwość spersonalizowania – dodania białego marginesu, ramki, dedykacji
  • Unikatowe kadry z lotu ptaka
  • Prace lokalnych artystów z Wrocławia
Plakat Wrocław Ostrów Tumski
Autor: Sawicki Drone Shots

Odwiedź sklep: tutaj

Sprawdź również: Mija 5 lat od powstania portalu Kocham Wrocław. Czas na nowy etap!

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane