Mija 5 lat od powstania portalu Kocham Wrocław. Czas na nowy etap!

0

Kiedy 5 lat temu postanowiliśmy otworzyć portal Kocham Wrocław mieliśmy dużo obaw i  wątpliwości. Czy takie miejsce w sieci będzie potrzebne i ważne dla mieszkańców? Czy publikowane przez nas treści sprostają wymaganiom czytelników? Czy uda nam się zatrzymać na dłużej choć trochę osób?

Każde słowa krytyki motywowały nas do działania. Słowa uznania i miłe komentarze powodowały z kolei, że odkrywaliśmy coraz większy sens naszej pracy. 

Po tych 5 latach wiemy, że było warto. Portal Kocham Wrocław stał się nie tylko miejscem naszej pracy, ale przyniósł nam wiele wyzwań, dał nam możliwość odkrywania miasta, poznania wielu ciekawych osób i nawiązania przyjaźni.

rynek wrocław
fot. @hosemprevogliadipartire

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że stolica Dolnego Śląska to nasze miejsce na ziemi.

Jak to się zaczęło?

Kilka lat temu z pasji i głębi serca stworzyliśmy markę Kocham Wrocław. Na profilach w mediach społecznościowych oraz portalu www.kochamwroclaw.pl postanowiliśmy dzielić się pięknymi zdjęciami miasta, opisami miejsc, które warto odwiedzić i historiami mieszkańców, którzy inspirują nas do działania.

Od zawsze staramy się wspierać lokalnych twórców i artystów. Kadry, które mogliście oglądać na naszym Instagramie i Facebooku docierały zwykle do kilkuset tysięcy osób.

Co dalej? Otwieramy nowe miejsce!

Dziś postanowiliśmy podzielić się z Wami cząstką naszej miłości do Wrocławia. W piątą rocznicę powstania portalu Kocham Wrocław, otwieramy nowe miejsce w sieciSklep Kocham Wrocław.

Znajdziecie w nim w plakaty i fotografie wykonane przez lokalnych twórców, unikatowe kadry z lotu ptaka, zdjęcia detali architektonicznych i niepowtarzalne grafiki z mapami miasta i osiedli. Plakaty do domu i do biura. Fotografie, które mamy nadzieję ozdobią ściany Waszych sypialni, salonów i wnętrz.

Do tego możecie dobrać ręcznie robione świece z naturalnego wosku sojowego o zapachach inspirowanych wrocławskimi zakątkami i urokliwymi miejscami. Zajrzyjcie również do zakładki rękodzieło, gdzie znajdziecie wyjątkowe ręcznie robione upominki z motywami Wrocławia – w tym szydełkowe breloczki z krasnalami.

Otwieramy Sklep Kocham Wrocław – dla miłośników miasta

W dniu Walentynek chcemy podzielić się z Wami miłością do Wrocławia. Zapraszamy do nowego miejsca w sieci, w którym znajdziecie wiele bardzo wrocławskich rzeczy – fotografie, grafiki, rękodzieło, a nawet zapachy miasta!

Odwiedź sklep: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTramwaj zwany ogrzewaniem. Pomoże osobom w kryzysie bezdomności
Następny artykułNowe połączenie lotnicze z Wrocławia do Chorwacji! [CENY od 121zł]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.