W Narodowym Banku Polskim we Wrocławiu stanął automat do wymiany drobnych monet na grube nominały!

0

Szukacie rozwiązania problemu z drobnymi pieniędzmi, które często zalegają w szufladzie i są nieużyteczne? We wrocławskim Oddziale Narodowego Banku Polskiego stanęła maszyna do prostej, automatycznej wymiany drobnych monet na grube nominały.

Nie jest jeszcze w pełni wykorzystywana – być może nie wszyscy wiedzą o takiej możliwości.

W Siedzibie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego we Wrocławiu zainstalowane zostało urządzenie do samodzielnej wymiany drobnych monet na grubsze nominały.

Jego obsługa jest bardzo prosta.

Urządzenie przyjmuje monety o nominałach od 1 gr do 5 zł. Po wysypaniu ich na tackę, wrzuca się je do maszyny, a ta przelicza monety i drukuje potwierdzenie wpłaconej kwoty. Na jego podstawie w kasie banku jest wypłacana równowartość przyjętych monet, ale w wyższych nominałach.

Dużym ułatwieniem jest także to, że monety nie muszą być wcześniej posegregowane nominałami.

Urządzenie jest dostępne dla klientów w dni powszednie w godzinach od 8 do 14 w siedzibie Oddziału we Wrocławiu przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 41/43.

Przy wymianie kwoty wyższej niż 2.000,00 zł konieczne jest okazanie dowodu tożsamości.

Instrukcja obsługi

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZobacz te plakaty z Wrocławia! Mapy, fotografie, grafiki
Następny artykułWyskocz na zakupy z Pasażem Grunwaldzkim
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.