Wyskocz na zakupy z Pasażem Grunwaldzkim

0

Luty w Pasażu Grunwaldzkim to miesiąc pełen atrakcji. Wszystko to za sprawą rozskakanego konkursu, w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości niemal 40 tys. zł. Zakupy z bonusem potrwają aż do 27.02, zapewniając szansę na wygraną i dobrą zabawę.

POGODA DLA GRACZY

Zimowa prognoza zapowiada, że w Pasażu Grunwaldzkim sypnie bonusami. Warto więc poszusować na zakupy i wziąć udział w konkursie. W puli nagród znajdują się karty podarunkowe oraz akcesoria narciarskie o łącznej wartości blisko 40 tys. zł. Narty, gogle, czy rękawice z pewnością ucieszą fanów białego szaleństwa, a karty będą idealną nagrodą dla wytrawnych zakupowiczów, którzy lubią „wyskoczyć na szoping”.

Jak je zdobyć?

To proste. Wystarczy dokonać zakupu za minimum 50 zł, udokumentowanego na jednym paragonie i dać się ponieść podczas oddawania skoku narciarskiego. Tak jak w sporcie działa tu zasada, zgodnie z którą trening czyni mistrza. Przy wielokrotności kwoty 50 zł graczom przysługuje większa liczba kuponów (maksymalnie trzy), która uprawnia do wykonania kolejnych skoków.  Warto odbić się z kanapy i klasycznym telemarkiem wylądować na udanych zakupach w Pasażu Grunwaldzkim.

„Nasi klienci chętnie korzystają z zimowej oferty wyprzedażowej. Rabaty zachęcają do zakupów z myślą o kolejnych sezonach, warto więc zainwestować w sprzęt narciarski czy ciepłą kurtkę. W Pasażu Grunwaldzkim dbamy o atmosferę, dlatego proponujemy naszym klientom konkurs, który nie tylko pozwala zdobyć cenne nagrody, ale jest też gwarancją doskonałej zabawy. Wcielając się w rolę skoczka narciarskiego można zdobyć bonusy za zakupy i skorzystać z atrakcji wysokich lotów.” – zachęca do udziału w konkursie Natalia Pucicka, marketing manager Pasażu Grunwaldzkiego.

Punkt obsługi konkursu znajduje się na poziomie 0 w strefie wejścia głównego i działa od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00. Kupony można rejestrować na standzie multimedialnym lub na telefonie komórkowym przy użyciu dedykowanej aplikacji. Konkurs potrwa do 27 lutego.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Narodowym Banku Polskim we Wrocławiu stanął automat do wymiany drobnych monet na grube nominały!
Następny artykułPonad 360 projektów WBO! Sprawdź jakie pomysły zgłoszono na Twoim osiedlu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.