Znamy najlepszy warsztat we Wrocławiu! DobryMechanik.pl wręczył Złote Klucze 2022

0

Złote klucze to nagrody branżowe dla najlepszych warsztatów samochodowych, wręczane co roku przez serwis DobryMechanik.pl. Przyznawane są na podstawie zbieranych przez cały rok ocen klientów, wystawianych po wizytach umówionych za pośrednictwem serwisu DobryMechanik.pl.

Statuetka trafia do serwisów charakteryzujących się najwyższym poziomem obsługi klienta.

Nagrody zostały przyznane na podstawie opinii wystawianych po ponad 40 tys. wizyt umówionych przez portal w 2022 roku. W 10 największych polskich miastach (powyżej 100 000 mieszkańców) wyróżniono po 1 warsztacie, który otrzymał najwięcej pozytywnych ocenod użytkowników portalu w roku 2022. Dodatkowo, zgodnie z sugestiami uczestników konkursu z zeszłego roku, zostało przyznane wyróżnienie specjalne dla najlepszego warsztatu z małych i średnich miast(poniżej 100 000 mieszkańców).

Złote Klucze 2022: Najlepszy Warsztat we Wrocławiu! 

Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu we Wrocławiu został ponownie: Auto Plus Garage Wrocław!

Rekordowy rok dla DobryMechanik.pl i jego warsztatów

W 2022 portal odwiedziło 6,9 mln unikalnych użytkowników, którzy wystawili ponad 10 tys. zweryfikowanych ocen warsztatów z całej Polski. Rekord padł w listopadzie 2022, gdy 10 razy więcej osób umówiło się na wymianę opon przez Internet na www.dobrymechanik.pl w porównaniu z zeszłym rokiem. Więcej informacji o nagrodzie i zwycięzcach: Złote Klucze 2022 – najlepsze warsztaty w Polsce wyłonione! (dobrymechanik.pl)

Zachęcamy wszystkie warsztaty do stałego podnoszenia jakości swoich usług i walki oZłote Klucze za rok 2023!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDwa nowe krasnale we Wrocławiu: jeden trzyma Thermomix® drugi odkurzacz
Następny artykułCzterej jeźdźcy wrocławskiego modernizmu. Kim byli i co wybudowali?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.