Dwa nowe krasnale we Wrocławiu: jeden trzyma Thermomix® drugi odkurzacz

0

– Thermiś Syty i Kobuś Czysty to nowi członkowie vorwerkowej rodziny, którzy dbają o to, by wszyscy mieli pełne brzuszki i mieszkali w czystych wnętrzach. – piszą przedstawiciele firmy Vorwerk, która postawiła dwa nowe krasnale w pobliżu swojej siedziby przy ul. Na Ostatnim Groszu.

Oba krasnale spotkacie przy wejściu do głównej siedziby Vorwerk Polska we Wrocławiu, przy ul. Na Ostatnim Groszu 3. Chętnie się z Wami sfotografują i przedstawią swoich pomocników – wielofunkcyjne urządzenie Thermomix® i bezprzewodowy odkurzacz Kobold.

Wrocław jest miastem krasnoludków – pierwsze pojawiły się tu już w latach 80. XX wieku!

– Wrocławskich krasnali wciąż przybywa, aby stale dbać o dobre samopoczucie mieszkańców – Thermiś ugotuje pyszności, a Kobuś zajmie się higieniczną czystością. – dodają przedstawiciele Vorwerk.

mat. prasowe Vorwerk

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu ułożą największe puzzle świata, które trafią na aukcję WOŚP!
Następny artykułZnamy najlepszy warsztat we Wrocławiu! DobryMechanik.pl wręczył Złote Klucze 2022
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.