fot. fb/Kopalnia Wrocław - Strefa Wakacji

Trzecia edycja Zlotu Marzanny – Zakończenie Sezonu Morsowego 2024 w Dolnośląskim zbliża się wielkimi krokami! Organizatorzy zapowiadają, że wydarzenie będzie jeszcze bardziej ekscytujące i pełne atrakcji niż kiedykolwiek wcześniej.

Zlot odbędzie się w dniach 15-17 marca 2024 na terenie Kopalni Wrocław – Strefa Wakacji w Paniowicach pod Wrocławiem. Przyciągnie zarówno morsów, czyli entuzjastów zimnych kąpieli, jak i fanów caravaningu z całej Polski. Przez 3 dni, żądni rywalizacji będą mogli wziąć udział w różnych konkurencjach i zabawach, a dla najlepszych przygotowane będą liczne nagrody.

Zawody, konkursy i wielkie palenie marzanny!

– Zawody w PICIU PIWA NA CZAS (Piątek)
– Zawody Wędkarskie „ŁOWIMY MARZANNĘ” (Sobota)
– 7 SESJI MORSOWANIA w tym SUCHE MORSOWANIE i 2 NOCNE z POCHODNIAMI (przywieźcie pochodnie ze sobą lub kupcie na miejscu)
– ZUMBA (Sobota)
– SAUNY i GORĄCE BANIE
– BASEN i BECZKI z LODEM
– KONKURS NA NAJLEPSZE PRZEBRANIE MORSA (Sobota)
– Warsztaty z ROBIENIA MARZANNY (Sobota)
– KONKURS NA NAJLEPSZĄ MARZANNĘ (osobno dla dzieci i dorosłych – Sobota)
– KINO NOCNE dla Dzieci (Piątek, Sobota)
– KONKURS DRWALA (Sobota)
– KONKURS STRZELANIA z ŁUKU (Niedziela)
– PRELEKCJE PODRÓŻNICZE (Sobota, Niedziela)
– MINI TRAMPOLINY FITNESS – (Sobota – Sesje dla dzieci i dorosłych)
– RAJD ROWEROWY Doliną Widawy (Sobota)
– KARAOKE (Sobota)
– LICZNE OGNISKA
– PARADA z MARZANNAMI (Sobota)
– POKAZ OGNI „ Taniec z Ogniem” (Sobota)
– WIELKIE 10 METROWE OGNISKO i Spalenie Przygotowanych MARZANN (Sobota)
– LOTERIA FANTOWA (Niedziela – tylko dla Załóg Kamperowych)
– FOOD TRUCKI & BEACH BAR
fot. fb/Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji

Zgodnie z tradycją Kopalni Wrocław, na zakończenie sezonu morsowego, zgłoszone Marzanny będą oceniane, a te najlepsze otrzymają nagrody. Następnie nastąpi kulminacyjny moment z paleniem Marzann w wielkim ogniu, który będzie miał aż dziesięć metrów wysokości! Temu wydarzeniu towarzyszyć będzie niesamowity pokaz Fire Show, czyli „Taniec z Ogniem”.

fot. fb/Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji

Rezerwacje: Z racji dużego zainteresowania zlotem, organizatorzy zalecają wcześniejsze dokonywanie rezerwacji, gdyż tylko wpłata gwarantuje miejsce na zlocie. Dostępne dla kamperów miejsca są ograniczone i zapełniane są zgodnie z kolejnością wpłat.

Więcej informacji: tutaj

Trzecia edycja Zlotu Marzanny będzie wydarzeniem pełnym rozrywki i emocji dla całych rodzin. Czekają nas trzy dni pełne atrakcji, konkursów, sportu i zabawy. Nie przegap tej okazji, dołącz i uczestnicz w jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń na Dolnym Śląsku w 2024 roku.

Organizatorzy: Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji Polski Caravaning Bookingcamper.pl Grupa Caravaningowa Camper Majstry Kopalnia Camper Park Fundacja Nad Wodą

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDolny Śląsk zyskał własny wzór ludowy! Poznaj Wzornik Dolnośląski
Następny artykułKoncert dedykowany pamięci wybitnych polskich artystów: Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jantar i Andrzej Zauchy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.