Chcecie spędzić niezapomniany wieczór we Wrocławiu? Polecamy Wam niezwykłe wydarzenie, które będzie poświęcone pamięci wybitnych polskich artystów, takich jak Zbigniew Wodecki, Anna Jantar, Andrzej Zaucha i wielu innych, którzy na zawsze wpisali się w historię polskiej muzyki.

Wyjątkowy koncert odbędzie się w Sali Koncertowej Radia Wrocław, 15 marca 2024 roku o godzinie 19. Wspaniała atmosfera i magiczne otoczenie stworzą niepowtarzalną scenerię dla tego muzycznego wydarzenia.

Wyjątkowi artyści na scenie

Na scenie zobaczymy wspaniały zespół SDMUSICPROJECT ORCHESTRA, złożony z 11 niezwykle utalentowanych muzyków, specjalizujących się w rozrywkowej interpretacji muzyki. Zaprezentują oni nowe, wyjątkowe aranżacje utworów, które na zawsze zapiszą się w sercach melomanów.

Na czele zespołu stanie dwóch wybitnych wokalistów z Wrocławia – Ola Turoń oraz Michał Bober, uczestnicy The Voice of Poland!

Bilety i więcej informacji

Ten wieczór będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na muzyczne doznania, ale także dzięki możliwości uczczenia pamięci niezastąpionych polskich artystów. Bilety na koncert są już dostępne, więc nie zwlekajcie z ich zakupem. To będzie wieczór pełen wzruszeń, muzyki i niezapomnianych wspomnień. Dołączcie, aby uczcić pamięć wyjątkowych artystów i cieszyć się ich muzyką razem!

TERMIN: 15 marca, godz. 19:00
MIEJSCE: Sala Koncertowa Radia Wrocław, al. Karkonoska 10
BILETY:  tutaj lub tutaj

WIĘCEJ INFORMACJI: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZakończenie sezonu morsowego na Dolnym Śląsku: Zlot Marzanny 2024 w Kopalni Wrocław – Strefa Wakacji
Następny artykułOd 1. marca Wrocławski Rower Miejski w pełnej odsłonie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.