Wrocławski deweloper buduje domy dla psów w ramach świątecznej akcji!

0

We Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie rusza pilotażowa akcja „Dom na święta”, dzięki której zwierzęta w schroniskach mogą spędzić zimę w ciepłych, komfortowych warunkach. Budimex Nieruchomości za każdą podpisaną w grudniu umowę zakupu mieszkania w wymienionych miastach zapewni budę dla podopiecznych z lokalnych schronisk. 

Nadchodzi szczególny czas. W okresie świątecznym jesteśmy szczęśliwi i chcemy dzielić się tą radością z innymi, stąd też narodził się pomysł, by spełnić marzenia o domu nie tylko dla samych siebie, lecz tych najbardziej potrzebujących – zwierząt, które nie zawsze mają tyle szczęścia. Dom to przecież nie tylko ściany; to przede wszystkim jego atmosfera, poczucie bezpieczeństwa i ciepła.

Liczymy, że akcja zwróci uwagę na szerszy problem, jakim jest sytuacja bezpańskich zwierząt. Istotna jest zarówno doraźna pomoc i poprawa warunków życia (zwłaszcza w trudnych zimowych miesiącach), ale również zachęcenie do adoptowania pupili i odmienienia ich losu.

Akcja obejmuje osiedla w: Poznaniu – Famma Dąbrowskiego, Na Smolnej; Krakowie – Fredry 6, Nowa Myśliwska oraz Wrocławiu – Nowy Grabiszyn. Za każdy zakup mieszkania, który zostanie zwieńczony podpisaniem umowy deweloperskiej w grudniu tego roku, Budimex Nieruchomości przeznaczy środki na wyposażenie potrzebujących schronisk z najbliższej okolicy w budy dla psów – aby jeszcze tej zimy otrzymały ciepłe i bezpieczne schronienie.

W przyszłości planujemy kolejne edycje w innych miastach Polski.

***

W akcję może włączyć się każdy, fundując karmę, akcesoria do pielęgnacji zwierząt, koce czy legowiska. Osoby, które chciałyby pomóc, proszone są o kontakt: kontakt@domnaswieta.pl. W odpowiedzi przekazane zostaną szczegóły dot. możliwości wsparcia wybranego schroniska. Szczegóły akcji i regulamin dostępne na: www.domnaswieta.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKlub fitness i siłownia we Wrocławiu – Bielanach, otwarty całą dobę
Następny artykułWynajem aut we Wrocławiu – gdzie tanio wypożyczysz samochód?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.