Klub fitness i siłownia we Wrocławiu – Bielanach, otwarty całą dobę

0

Wrocław, a dokładniej Bielany Wrocławskie to miejsce dla nowego klubu fitness Just GYM. Oferta klubu i siłowni obejmuje wstęp 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Karnet OPEN za 59 zł w przedsprzedaży to oferta skierowana do klubowiczów chcących bez żadnych ograniczeń korzystać z nowego sprzętu na siłowni, energetycznych zajęć fitness czy też z 12 stref w Just GYM Wrocław. Strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn półwolnych, strefa cross fit, strefa HIIT i wiele innych pozwalających osiągnąć swoje cele fitnessowe.

Joga, step, crossfit czy trampoliny – co wybrać we Wrocławiu

Kupując karnet OPEN do siłowni i klubu fitness we Wrocławiu jako klubowicz można korzystać ze wszystkich stref w siłowni. W cenie są również zajęcia fitness prowadzone na sali. Każdy z klubowiczów ma możliwość doboru zajęć do własnych potrzeb i może korzystać z nich dowolną ilość razy w miesiącu. Brak ograniczeń na ilość zajęć fitness, siłownia bez ograniczeń.

Treningi personalne

Trener personalny we Wrocławiu może pomóc w osiągnięciu celu jakim jest: jak schudnąć na siłowni, jak wyrzeźbić ciało, jak nabrać formy przed latem, jak zadbać o zdrowie. Na treningi osobiste można umówić się bezpośrednio z trenerem lub skorzystać z pomocy Managera w klubie. W naszym klubie Just GYM we Wrocławiu są również plany treningowe dla różnych poziomów zaawansowania. Dostępny plan treningowy umożliwia ćwiczenia samodzielne bez pomocy trenera, ale z wykorzystaniem najnowszego sprzętu fitness marki Matrix i Escape Fitness.

Just GYM WROCŁAW
Park Handlowy Auchan Bielany
55-040 Bielany Wrocławskie
ul. Francuska 6

tel. +48 881 660 480
email: wroclaw.francuska@justgym.pl

www.justgym.pl

 

 

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoncerty Wrocław – co jest grane? [16 – 22 grudnia]
Następny artykułWrocławski deweloper buduje domy dla psów w ramach świątecznej akcji!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.