Wrocław z usługą abonamentową Glovo Prime [DARMOWE DOSTAWY W ABONAMENCIE]

0

Dzięki miesięcznemu abonamentowi Glovo Prime użytkownicy aplikacji we Wrocławiu będą mogli korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw z restauracji, supermarketów oraz sklepów. Aktualnie Glovo współpracuje we Wrocławiu z ponad 800 partnerami, dzięki czemu mieszkańcy miasta mogą skorzystać z bardzo szerokiej oferty.

Usługa abonamentowa umożliwi użytkownikom aplikacji korzystanie z nielimitowanych, darmowych dostaw w wybranych restauracjach. Wrocławianie chętnie zamawiają jedzenie do domu – wśród najczęściej zamawianych dań w tym mieście królują: Cheeseburger, Kebab i Pizza.

W ciągu ostatniego roku Wrocławianie zamówili aż 131 000 pizz!

W Glovo cały czas rozbudowujemy dostępne kategorie, dzięki czemu nasi użytkownicy mogą zamawiać m.in. kwiaty, kosmetyki, artykuły wyposażenia wnętrz czy wyroby cukiernicze. Dzięki Glovo Prime będą mogli cieszyć się ze swoich zakupów z dostawą za darmo – mówi Carlos Silvan, General Manager w Glovo Polska.  Po raz pierwszy uruchomiliśmy Glovo Prime w 2021 r., jednak potem musieliśmy zamrozić projekt na jakiś czas, aby lepiej dopasować go do potrzeb naszych partnerów i użytkowników. Teraz program działa już regularnie i dołączają do niego kolejne miasta, w których nasi użytkownicy mogą cieszyć się z dostaw w abonamencie Glovo Prime – dodaje.

Koszt Glovo Prime to 14,99 zł miesięcznie a darmowa dostawa dotyczy zamówień o minimalnej wartości koszyka 35 zł, w przypadku restauracji i sklepów oraz 70 zł, w przypadku supermarketów. 

Sklepy dostępne w ramach Glovo Prime są oznaczone logotypem w aplikacji.

W całej Polsce Glovo pobrało już ponad 4 miliony osób. Aplikacja dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast. Jednocześnie, już co czwarta restauracja w Polsce jest dostępna w Glovo.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWakacje na Dolnym Śląsku pod hasłem kultury i sztuki – 4 miejsca i wydarzenia, które warto zapisać!
Następny artykułInwestycje w czasach inflacji: jak przygotować się do zakupu pierwszego mieszkania we Wrocławiu?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.