Wrocław: Ukradła skarbonkę WOŚP z dyskontu spożywczego na Krzykach

0

Funkcjonariusze pionu kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Krzyki zatrzymali kobietę, która skuszona wizją łatwego zarobku wybrała się na „zakupy” do jednego ze sklepów na wrocławskich Krzykach.

49-letnia wrocławianka przywłaszczyła sobie puszkę wraz z dobrowolnymi datkami klientów sklepu, wystawioną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zatrzymana usłyszała już zarzut kradzieży

Działania wrocławskich policjantów z Krzyków zakończyły się zatrzymaniem 49-letniej amatorki cudzej własności, która długo nie cieszyła się łupem pochodzącym z jednego ze sklepów na Krzykach.

Zaskoczoną złodziejkę funkcjonariusze zatrzymali w jej miejscu pracy.

Skarbonka WOŚP, która wystawiona była w jednym z wrocławskich dyskontów spożywczych, to jedna z tysięcy na terenie całego kraju, do których każdy może wrzucić dowolną sumę pieniędzy. Zebrane środki mają być przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia ludzkiego.
Tym bardziej zachowanie zatrzymanej kobiety zasługuj na zdecydowane potępienie.49-latka usłyszała już zarzut kradzieży. O jej dalszym losie zadecyduje sąd, a grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
mat. sierżant sztabowy Rafał Jarząb
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPonad 6 tysięcy posiłków uratowali klienci Wroclavii
Następny artykułWrocław: Spotkanie z Michałem Koterskim w DCF. Rozmowa o filmie Gierek
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.