Wrocław: Spotkanie z Michałem Koterskim w DCF. Rozmowa o filmie Gierek

0

Michał Koterski –  wcielający się w  Edwarda Gierka w najnowszej polskiej produkcji „Gierek” –  już 2 lutego będzie gościem Łukasza Maciejewskiego w kolejnym wydaniu Magla Filmowego w kinie DCF.

Aktor debiutował w filmach swojego ojca – wybitnego reżysera Marka Koterskiego – jako jedna z postaci kultowej serii filmów o Adasiu Miauczyńskim. Zdobył ogromną popularność i sympatię widzów, często gości w obsadach ulubionych polskich seriali, jest znakomitym satyrykiem i oryginalną postacią medialną.

Magiel Filmowy będzie nie tylko okazją, by go bliżej poznać, ale także przypomnieć postać Edwarda Gierka, bo pretekstem do spotkania z aktorem będzie wchodzący właśnie na ekrany film o PRL-owskim przywódcy.

Na ekranie poza Michałem Koterskim zobaczymy m.in. Małgorzat€ Kożuchowską, Jana Frycza, Cezarego Żaka, Macieja Zakościelnego i Agnieszkę  Więdłochę.

O filmie:

Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia.

2 lutego | godz. 19:00
Bilety: 25 zł

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Ukradła skarbonkę WOŚP z dyskontu spożywczego na Krzykach
Następny artykułWrocław: Pierwszy autonomiczny sklep sieci Żabka już wkrótce będzie otwarty!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.