Wrocław: Rusza budowa kolejnego Aquaparku! Gdzie tym razem?

0

Mieszkańcy Zakrzowa mogą mieć powody do radości. Już pod koniec 2023 roku na terenie ich osiedla, a dokładnie przy ul. Wilanowskiej powstanie nowy wrocławski Aquapark. Właśnie podpisano umowę z wykonawcą.

Pisaliśmy niedawno o aquaparku na Brochowie, którego budowa jest już na finiszu: Prace przy budowie Aquaparku na Brochowie idą zgodnie z planem

Tymczasem kolejne osiedle już niedługo doczeka się miejsca na aktywne spędzanie wolnego czasu. Na Zakrzowie powstanie bliźniaczy do brochowskiego aquapark.

Obiekt przy ulicy Wilanowskiej 31 wyposażony zostanie w trzy niecki basenowe oraz jacuzzi. Zaplanowano tam również strefę fitness, która będzie składała się z trzech sal zajęciowych i siłowni oraz saunarium, gdzie goście będą mogli skorzystać z uroków saun fińskich i parowych. Nie zabraknie także basenu letniego z podgrzewaną wodą, co w znacznym stopniu zwiększy komfort użytkowania.

Teren wokół obiektu zostanie odpowiednio zagospodarowany, z budową niezbędnej infrastruktury parkingowej włącznie. [Źródło: wroclaw.pl]

Koniec prac planowany jest na końcówkę 2023 roku.
Budowa ma kosztować 40 mln złotych.

Czytaj również: Tak będzie wyglądać Basen na Brochowie

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Mieszkańcy sami zdecydują jak miasto wyda ponad 101 mln zł
Następny artykułRPP podjęła decyzję o podwyższeniu stóp procentowych. Raty kredytów wzrosną!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.