Wrocław: Pogoda na Wielkanoc 2023. Czy wiosna zagości już w mieście na dobre?

0
a

Wielkanoc to czas radosnego świętowania dla chrześcijan na całym świecie.Wiele osób zastanawia się, jaka będzie pogoda we Wrocławiu, podczas tego ważnego święta. Przychodzimy z pomocą i prognozą pogody dla stolicy Dolnego Śląska podczas Wielkanocy.

Wielkanoc w tym roku we Wrocławiu będzie niestety raczej chłodna i deszczowa. Przewidywane temperatury będą oscylować w granicach 10-12 stopni Celsjusza, z niską temperaturą nocną spadającą nawet do 5 stopni Celsjusza.

Spodziewane są opady deszczu przez większość okresu świątecznego, w tym w dzień Wielkiej Nocy.

WIELKI CZWARTEK, 6.04
Max. 8°C, deszczowo

WIELKI PIĄTEK, 7.04
Max. 7°C, zachmurzenie duże

WIELKA SOBOTA, 8.04
Max. 10°C, przelotne opady

NIEDZIELA WIELKANOCNA, 9.04
Max. 12°C, zachmurzenie duże

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 10.04
Max. 13°C, przelotne opady

Oczywiście, trzeba pamiętać, że prognozy pogody są jedynie szacunkami i mogą się zmieniać w zależności od wielu czynników, takich jak zmiany klimatyczne i wpływ cyrkulacji atmosferycznej. Jednakże, na podstawie dostępnych danych, można stwierdzić, że mieszkańcy Wrocławia powinni przygotować się na chłodną i deszczową Wielkanoc.

W takich warunkach, warto pamiętać o odpowiednim przygotowaniu garderoby, szczególnie jeśli planuje się spędzić czas na zewnątrz. Jeśli szukacie pomysłów na to co robić w Wielkanoc w mieście i nie wiecie, które atrakcje będą otwarte, to sprawdźcie nasze zestawienie:

Wielkanoc 2023 we Wrocławiu: Co będzie otwarte w Święta? [ATRAKCJE, GODZINY]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMiejsca do pracy zdalnej we Wrocławiu [BEZPŁATNE lub za przysłowiową KAWĘ]
Następny artykułWe Wrocławiu odbędą się zawody w wyczynowej jeździe na hulajnodze! Dla miłośników mocnych wrażeń
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.