Wielkanoc 2023 we Wrocławiu: Co będzie otwarte w Święta? [ATRAKCJE, GODZINY]

0

Święta Wielkanocne tuż tuż. W tym roku przypadają w dniach 9 kwietnia (Niedziela) i 10 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny). Pogoda we Wrocławiu nie będzie nas rozpieszczać, przewidywane są temperatury w wysokości około 10 stopni.

Nie zaszkodzi jednak wyjść na rodzinny spacer lub odwiedzić jedną z czynnych w tych dniach atrakcji. Co będzie czynne w Wielkanoc?

Zoo i Afrykarium

Wrocławskie ZOO będzie jak zawsze czynne w Wielkanoc – podobnie jak w inne święta i weekendy. Warto zatem zmotywować całą rodzinę na świąteczny spacer.

Godziny otwarcia | 9:00-18:00

Aquapark Wrocław

Aquapark będzie otwarty w Poniedziałek Wielkanocny od godziny 12.00. W Niedzielę kompleks będzie nieczynny.

Hydropolis

Hydropolis – czyli centrum edukacji o wodzie, będzie zamknięte w Niedzielę Wielkanocną. Zwiedzicie je natomiast w Poniedziałek Wielkanocny od godz. 10:00 do 19:30.

Ogród Japoński

Sezon w Ogrodzie Japońskim rozpoczyna się 1 kwietnia. W Wielkanocną Niedzielę i Poniedziałek odwiedzicie go w godz. 9.00-19.00.

Ogród Botaniczny

Budzący się na wiosnę Ogród Botaniczny również będzie można odwiedzić we wszystkie dni w trakcie Świąt. W kwietniu ogród czynny jest w godzinach: 9:00–18:00.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: 7 najlepszych miejsc we Wrocławiu do obserwacji pierwszych zwiastunów wiosny

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWROśnij we Wrocław: Wiosenna akcja sadzenia drzew dla nowonarodzonych dzieci
Następny artykułZajączek i aż 4 tysiące czekoladowych jajek będzie czekać na klientów Wrocław Fashion Outlet
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.