wrocław koncerty

Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 29/10-04/11

Wrocław Koncerty – ten tydzień zdecydowanie nam się podoba z powodu długiego weekendu, który dla większości trwać będzie aż 4 dni. W środę Wrocław oferuje dużo imprez z okazji Halloween, na pewno każdemu któraś z ofert się spodoba, jest w czym wybierać. W weekend koncerty dwóch najbardziej obecnie rozchwytywanych przedstawicieli młodej męskiej sceny muzycznej, czyli Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Niestety bilety już dawno zostały wyprzedane, dlatego dla spóźnionych oferujemy alternatywne koncerty.

29/10/2018 godz. 20

Uwielbiany przez wszystkich pierwszy dzień tygodnia może okazać się wielkim poniedziałkiem pełnym wielkich niespodzianek. Jam session to z pewnością możliwość do zaskoczenia przede wszystkim samego siebie a przy tym świetnej zabawy. Vertigo zaprasza na Big Monday Jazz Jam Session.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/pl/koncert/big-monday

30/10/2018 godz. 19/wejście bezpłatne

Czy mówi Wam coś Scena pod Regałem? Niesamowicie klimatyczne miejsce, czyli Literatka, we wtorek zagra dla Was tajemnicze dźwięki, których klimat może zainspirować Was tak mocno jak Mickiewicza do napisania II części „Dziadów”. Poczujecie zadumę i wewnętrzny spokój ducha.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/muzycznedziady

31/10/2018 godz. 20

Na środę ze wszystkich ofert halloweenowych wybraliśmy opcję najbardziej muzyczną, czyli Metalowe Halloween w Starej Piwnicy. Będzie mrocznie i groźnie, czyli tak jak w tę noc być powinno; usłyszycie kawałki artystów takich jak Black Sabbath, Ozzy Osbourne czy Marylin Manson. ‘Cause this is thriller, thriller night.

Link do wydarzenia i biletów: http://starapiwnica.com.pl/bilety/metalowehalloween

01/11/2018 godz. 20

A kiedy odpoczniecie już po całonocnej imprezie i pomyślicie o najbliższych, którzy cały czas są w Waszych sercach, wieczorem zapraszamy do Nietoty, aby posłuchać jednego z najciekawiej rozwijających się obecnie gatunków, czyli jazz funku. Wojtek Justyna TreeOh! zagrają konkretnie, ale i na jazzowo, czyli sprawią, że rozpłyniecie się w dźwiękach improwizowanych.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.wroclaw.pl/go-wojtek-justyna-treeoh

02/11/2018 godz. 20

W czwartek słuchamy Ladies of Jazz w Vertigo. Piękna inicjatywa – Kobiety kobietom. Katarzyna Berger, Marta Mackiewicz, Barbara Piotrowska, Natalia Szczypuła oraz Dorota Zygadło zaśpiewają swoje interpretacje utworów ikon jazzu, m.in. Etty James i Niny Simone. A o 22:30 scenę przejmie Joanna Kwaśnik, która zakończy piątkowy wieczór w rytmie soulu.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/pl/koncert/ladies-of-jazz

03/11/2018 godz. 17/20:30

W Krakowie odbył się koncert inauguracyjny Wodecki Twist Festival, który zdobył ogromne zainteresowanie. Po tym sukcesie fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production zorganizowali trasę koncertową ku pamięci polskiego artysty. We Wrocławiu w Narodowym Forum Muzyki odbędą się 2 koncerty Tribute to: Zbigniew Wodecki – o godz.17 oraz 20:30. Na scenie zobaczymy Kayah, Igora Herbuta, Jacka Kotlarskiego, Alicję Majewską, Anię Rusowicz, Zdzisławę Sośnicką i Sławka Uniatowskiego. Oprócz posłuchania utworów, będzie okazja zobaczyć materiały archiwalne i powspominać artystę nie tylko dźwiękiem, ale i obrazem.

04/11/2018 godz. 19

W niedzielę zdradzamy sekret, dlaczego jazz króluje w naszym zestawieniu i dominować z pewnością będzie w listopadzie. Jazztopad oraz Ethno Jazz Festival to już wizytówki wrocławskiej sceny muzycznej. Oba festiwale zamieniają na miesiąc (choć oczywiście nie tylko) Europejską Stolicę Kultury w stolicę jazzu. W najbliższą niedzielę prosto z New Jersey do Vertigo przylatuje Al Di Meola – wybitny gitarzysta jazzowy o charakterystycznym stylu grania w klimatach jazz fusion.

Za tydzień przegląd Wrocław Koncerty na tydzień 05/11-11/11

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCzas na lodowiska! 5 listopada ruszamy na łyżwy!
Następny artykułRozbiórka kładki nad ul. Grabiszyńską – kiedy?