wrocław koncerty

Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 03/12-09/12

Wrocław Koncerty – pierwszy śnieg już spadł, więc można oficjalnie powiedzieć o rozpoczęciu najbardziej magicznego i bajkowego okresu w roku. W tym tygodniu  pojawią się zarówno koncerty, które wprowadzą nas w ten wyjątkowy czas, jak i te pozwalające poczuć na chwilę wspomnienia muskającego słońca.

03/12/2018 godz. 20:30

Będzie melancholijnie, niektórzy poczują smutek w sercu, a niektórzy po prostu zachwycą się pięknem nostalgicznych dźwięków… Pozorny spokój, harmonia i czystość ukryte w molowych melodiach, czyli po prostu Kortez. Z ważnych informacji: koncert w Narodowym Forum Muzyki przesunięty jest z godz. 20 na godz. 20:30.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.koncertomania.pl/koncert/3212455/

04/12/2018 godz. 19

Tym razem mały powrót do słonecznych dni, który poczujemy dzięki Mesajah. Czasoprzestrzeń zamieni się w krainę reggae, te dźwięki na pewno nie pozwolą Wam wpaść w jesienną chandrę. Istotna wiadomość to, że będzie to koncert organizowany w ramach akcji Wielka Draka dla Dzieciaka, całość funduszy uzyskanych ze sprzedaży zostanie przekazana na cel charytatywny. Poczujcie trochę słońca a przy okazji podarujcie to słońce innym 🙂

Link do wydarzenia i biletów: https://zrzutka.pl/5nnwpf

05/12/2018 godz. 20:30

W ubiegłym roku Herbie Hancock zachwycił słuchaczy na Jazztopadzie. W tę środę wrocławscy muzycy zagrają najpiękniejsze kompozycje pianisty w ramach „Vertigo Greatest Jazz Artists”. Przyjdźcie i zobaczcie, jak poradzą sobie z tak ambitną i oryginalną twórczością.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/pl/koncert/vertigo-greatest

06/12/2018 godz. 19:30

Tegoroczne Mikołajki na pewno zapadną Wam w pamięć, jeśli wybierzecie się na Halę „Orbita”. „Whitney – Queen of The Night”, czyli koncert ku czci niezastąpionej królowej sceny pop i R&B. To będzie widowisko pełne muzyków, tancerzy, reflektorów i kostiumów. Pierwsze tour tego zespołu w Polsce!

Link do wydarzenia i biletów: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/whitney-houston

07/12/2018 godz. 19

A w piątek trochę muzyki klasycznej… choć nie do końca. Paderevsky Orchestra – Bass&Beat Festival, czyli kombinacja klasyki z elektroniką i jazzem. Gatunki te, gdy wybrzmiewają osobno, brzmią nieskalanie, co zatem zrobi z nimi ich fuzja? Z pewnością coś niesamowitego! Nieraz w świecie sztuki przekonaliśmy się, że warto wytyczać nowe ścieżki i eksperymentować. Impart pozwoli Wam odkryć zupełnie inne dźwięki.

Link do wydarzenia i biletów: https://bilety.strefakultury.pl/MSI/

08/12/2018 godz. 20

Najbliższa sobota to nowy termin koncertu zespołu BOKKA. Kto zna, ten wie, że zespół ten kryje magię nie tylko w swojej muzyce, ale i również w całej kreacji artystycznej. Osądem byłoby powiedzenie, że muzycy chowają się za maskami… raczej chcą pozostawiać po sobie nutę tajemnicy… Let’s Play we Wrocławskim Centrum Kongresowym zaprasza na koncert promujący najnowszą płytę „Life On Planet B”.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/bokka

09/12/2018 godz. 20

A na zakończenie tego tygodnia zapraszamy ponownie do Vertigo, aby poczuć zbliżające się (tylko 2 tyg!) Święta Bożego Narodzenia! Zapowiedziane są polskie i angielskie utwory. Vertigo Special Night: Waiting for Christmas. Śpiewać będzie Dorota Zygadło, więc być może zaskoczy nas również francuskimi aranżacjami.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/pl/koncert/vertigo-special

Za tydzień przegląd Wrocław Koncerty na tydzień 10/12-16/12

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPonad 550 prezentów i wspólne pomaganie – święta we Wroclavii
Następny artykułSO HARD NYE, czyli pierwszy polski TRAP SYLWESTER