SO HARD NYE, czyli pierwszy polski TRAP SYLWESTER

0

Jeśli chcielibyście przywitać Nowy Rok w rytmie rapowych hitów Travisa Scotta, Young Thuga, Skepty czy ASAP Rockyego, nie możecie z przegapić tego wydarzenia. Wrocławska agencja eventowa SO HARD. przygotowała gratkę dla fanów rapu i trapu z całego świata. 31 grudnia na scenie w Starym Klasztorze wystąpi ścisła czołówka polskich DJów specjalizujących w tym nurcie muzycznym.

SO HARD. działa prężnie już od roku, podbijając z szerokim gronem swoich odbiorców kolejne wrocławskie kluby i miejscówki. Okazją do uczestnictwa w ich imprezie poza stolicą Dolnego Śląska, było również oficjalne after party tegorcznego Kraków Live Music Festival, organizowane przy współpracy z klubem Prozak 2.0.

Założyciele, zachęceni sukcesem poprzednich eventów, zapragnęli stworzyć imprezę Sylwestrową o ogólnopolskim wydźwięku. „Który to już rok…” to unikatowe w skali kraju wydarzenie, skupione wokół gatunków muzycznych takich jak: rap, trap, grime, bassline, footwork, jersey i pokrewnych. Organizatorzy zaprosili do Wrocławia najlepszych polskich DJów i producetntów poruszających się w okołotrapowym klimacie.

W zaaranżowanych specjalnie na te okazję wnętrzach Starego Klasztoru i Sali Gotyckiej wystąpią:

AUER
NEEN NAH
ZUZA OK
BUBBLEGUN AKA THIRD EYE DIMENSION
LEO S
VACHE

Bilety do nabycia zarówno online:
goingapp.pl/evt/1961479/so-hard-nye-ktory-to-juz-rok
empikbilety.pl/Event/SO_HARD_NYE_KTORY_TO_JUZ_ROK-120265

jak i stacjonarnie poprzez:
+ wiadomość prywatną na fanpage SO HARD.
+ salony sieci empik w całej Polsce
+ kasę biletową Stary Klasztor (ul. Pyrkuniego 1) od wtorku do niedzieli, w godzinach 15-19 (do 16.12 włącznie)

Portal Kocham Wrocław objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Niebawem nasi czytelnicy mogą spodziewać się konkursu, w którym do wygrania będą wejściówki na SO HARD NYE, którą będzie największym tego typu imprezą w Polsce.

Więcej informacji, na facebookowej stronie wydarzenia: facebook.com/events/378995209507551/permalink/392841468122925/

SO HARD. w social mediach:
facebook.com/sohardevents
instagram.com/go.sohard

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław Koncerty Grudzień 2018 – co jest grane?
Następny artykułRozświetlenie choinki na wrocławskim Rynku i powitanie Św. Mikołaja [CO, GDZIE, KIEDY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.