Ponad 550 prezentów i wspólne pomaganie – święta we Wroclavii

0

Wroclavia przygotowała dla swych gości szereg świątecznych atrakcji, z „Gwiazdkową loterią” trwającą od 1 do 24 grudnia w roli głównej, w której przewidziano kilkaset wartościowych nagród. Będzie też świąteczny jarmark przed wejściem głównym, iluminacje, warsztaty, pakowanie prezentów oraz akcja charytatywna dla podopiecznych Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

„Gwiazdkowa loteria” Wroclavii z ponad 550 nagrodami (1-24 grudnia)

W loterii Wroclavii do wygrania jest ponad 550 nagród o łącznej wartości ponad 40 000 zł. Wśród nich znajdują się ekskluzywna biżuteria, markowa odzież, obuwie i galanteria skórzana, sprzęt sportowy i elektroniczny, darmowy makijaż i zabiegi pielęgnacyjne, a także vouchery do wybranych sklepów i restauracji oraz 150 kart podarunkowych o wartości 50 lub 100 zł, które można zrealizować w dowolnym punkcie handlowym Wroclavii.

Aby wziąć udział w loterii, należy w terminie 1-24 grudnia zrobić zakupy za min. 100 zł w dowolnym sklepie, restauracji, czy punkcie usługowym Wroclavii, a następnie zgłosić się do punktu obsługi loterii i tam odebrać zieloną zdrapkę. Od razu można sprawdzić los, a w przypadku wygranej – odebrać nagrodę. Jest też możliwość dodatkowych wygranych, bowiem hostessy w punkcie obsługi loterii oznaczają zgłoszone paragony jednym z kilku świątecznych symboli. Jeśli taki sam symbol pojawi się w danym dniu na kalendarzu adwentowym (wyeksponowany na scenie w centrum oraz na profilu Facebook Wroclavii), właściciel paragonu otrzymuje kolejną zdrapkę lub zdrapki – a tym samym, kolejną szansę na wygraną.

Punkty obsługi loterii znajdują się w trzech lokalizacjach: na scenie głównej, w miejscu fontanny, a także przy wejściu Dąb oraz przy wejściu od strony ul. Borowskiej. Są czynne w dniach 1-24 grudnia, w godz. 12.00-20.00, z wyjątkiem 24 grudnia, kiedy działa wyłącznie punkt na scenie, w skróconych godzinach, tj. 10.00-15.00. Szczegółowe zasady loterii znajdują się w regulaminie dostępnym m.in. na stronie www.wroclavia.pl

Wspólna pomoc świąteczna

Tak jak w poprzednim roku Wroclavia angażuje się w pomoc tym, którzy w okresie świąteczno-zimowym szczególnie potrzebują wsparcia. Podobnie jak rok temu pomoc finansowa od Wroclavii trafi do podopiecznych Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta – Koła Wrocławskiego. W połowie grudnia zaproszone media oraz influencerzy dekorować będą we Wroclavii świąteczne pierniczki. Udział każdego z zaproszonych gości w ozdabianiu pierniczków to 1 000 zł przekazane przez Wroclavię dla Towarzystwa. W pomoc będą również mogli włączyć się mieszkańcy Wrocławia, którzy głosując na swoje ulubione pierniki, będą zdobywać kolejne fundusze na rzecz fundacji. Wroclavia zaprasza wszystkich chętnych do udziału w akcji i do wspólnego pomagania podopiecznym Brata Alberta – wystarczy w terminie 13-20 grudnia polubić wybrane zdjęcie na profilu Facebook Wroclavii.

Jarmark Świąteczny we Wroclavii (6-23 grudnia)

W pobliżu zabytkowego dębu „Przewodnika”, który wita wszystkich odwiedzających Wroclavię, w dniach 6-23 grudnia, w godz. 9.00-21.00 odbędzie się jarmark świąteczny. Ta lubiana przez wrocławian i turystów forma świątecznych zakupów, która od lat umila mieszkańcom grudniowy czas, dostępna będzie także na reprezentacyjnym placu przed głównym wejściem do centrum. W ofercie jarmarku nie zabraknie świątecznych upominków oraz ozdób, bombek, stroików i pierników, a także smakołyków takich jak oscypek z grilla, naturalne soki czy miody, czy mniej typowych prezentów, jak koszulki 3D oraz mapki-zdrapki.

Iluminacja – piękno zimowego lasu

Na przełomie listopada i grudnia zabłyśnie też zamontowana już wcześniej świąteczna iluminacja Wroclavii, która wprowadza odwiedzających centrum w wyjątkowy, zimowy nastrój. Jej motywem przewodnim jest piękno oszronionego lasu. Przed głównym wejściem stoi 12-metrowa choinka, ozdobiona bombkami w barwach złota, srebra i zieleni; wewnątrz centrum zdobią m.in. podwieszane drzewko oraz zielone girlandy z kompozycją bombek. Dekoracja składa się ze 110 tysięcy energooszczędnych ledowych punktów świetlnych, które pobierają zaledwie 9,8 kWh prądu.

Informacje o Wroclavii

Wroclavia to wyjątkowe lajfstajlowe centrum handlowe, które wniosło na wrocławski rynek nowy standard usług, innowacyjną architekturę i przyjemną, ożywioną atmosferę, oferując w samym centrum Wrocławia niezwykłe doświadczenia zakupowe i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLoty z Wrocławia- gdzie można tanio polecieć? [GRUDZIEŃ 2018]
Następny artykułWrocław Koncerty Grudzień 2018 – co jest grane?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.