Ponad 550 prezentów i wspólne pomaganie – święta we Wroclavii

0

Wroclavia przygotowała dla swych gości szereg świątecznych atrakcji, z „Gwiazdkową loterią” trwającą od 1 do 24 grudnia w roli głównej, w której przewidziano kilkaset wartościowych nagród. Będzie też świąteczny jarmark przed wejściem głównym, iluminacje, warsztaty, pakowanie prezentów oraz akcja charytatywna dla podopiecznych Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Sponsorowane

„Gwiazdkowa loteria” Wroclavii z ponad 550 nagrodami (1-24 grudnia)

W loterii Wroclavii do wygrania jest ponad 550 nagród o łącznej wartości ponad 40 000 zł. Wśród nich znajdują się ekskluzywna biżuteria, markowa odzież, obuwie i galanteria skórzana, sprzęt sportowy i elektroniczny, darmowy makijaż i zabiegi pielęgnacyjne, a także vouchery do wybranych sklepów i restauracji oraz 150 kart podarunkowych o wartości 50 lub 100 zł, które można zrealizować w dowolnym punkcie handlowym Wroclavii.

Aby wziąć udział w loterii, należy w terminie 1-24 grudnia zrobić zakupy za min. 100 zł w dowolnym sklepie, restauracji, czy punkcie usługowym Wroclavii, a następnie zgłosić się do punktu obsługi loterii i tam odebrać zieloną zdrapkę. Od razu można sprawdzić los, a w przypadku wygranej – odebrać nagrodę. Jest też możliwość dodatkowych wygranych, bowiem hostessy w punkcie obsługi loterii oznaczają zgłoszone paragony jednym z kilku świątecznych symboli. Jeśli taki sam symbol pojawi się w danym dniu na kalendarzu adwentowym (wyeksponowany na scenie w centrum oraz na profilu Facebook Wroclavii), właściciel paragonu otrzymuje kolejną zdrapkę lub zdrapki – a tym samym, kolejną szansę na wygraną.

Punkty obsługi loterii znajdują się w trzech lokalizacjach: na scenie głównej, w miejscu fontanny, a także przy wejściu Dąb oraz przy wejściu od strony ul. Borowskiej. Są czynne w dniach 1-24 grudnia, w godz. 12.00-20.00, z wyjątkiem 24 grudnia, kiedy działa wyłącznie punkt na scenie, w skróconych godzinach, tj. 10.00-15.00. Szczegółowe zasady loterii znajdują się w regulaminie dostępnym m.in. na stronie www.wroclavia.pl

Wspólna pomoc świąteczna

Tak jak w poprzednim roku Wroclavia angażuje się w pomoc tym, którzy w okresie świąteczno-zimowym szczególnie potrzebują wsparcia. Podobnie jak rok temu pomoc finansowa od Wroclavii trafi do podopiecznych Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta – Koła Wrocławskiego. W połowie grudnia zaproszone media oraz influencerzy dekorować będą we Wroclavii świąteczne pierniczki. Udział każdego z zaproszonych gości w ozdabianiu pierniczków to 1 000 zł przekazane przez Wroclavię dla Towarzystwa. W pomoc będą również mogli włączyć się mieszkańcy Wrocławia, którzy głosując na swoje ulubione pierniki, będą zdobywać kolejne fundusze na rzecz fundacji. Wroclavia zaprasza wszystkich chętnych do udziału w akcji i do wspólnego pomagania podopiecznym Brata Alberta – wystarczy w terminie 13-20 grudnia polubić wybrane zdjęcie na profilu Facebook Wroclavii.

Jarmark Świąteczny we Wroclavii (6-23 grudnia)

W pobliżu zabytkowego dębu „Przewodnika”, który wita wszystkich odwiedzających Wroclavię, w dniach 6-23 grudnia, w godz. 9.00-21.00 odbędzie się jarmark świąteczny. Ta lubiana przez wrocławian i turystów forma świątecznych zakupów, która od lat umila mieszkańcom grudniowy czas, dostępna będzie także na reprezentacyjnym placu przed głównym wejściem do centrum. W ofercie jarmarku nie zabraknie świątecznych upominków oraz ozdób, bombek, stroików i pierników, a także smakołyków takich jak oscypek z grilla, naturalne soki czy miody, czy mniej typowych prezentów, jak koszulki 3D oraz mapki-zdrapki.

Iluminacja – piękno zimowego lasu

Na przełomie listopada i grudnia zabłyśnie też zamontowana już wcześniej świąteczna iluminacja Wroclavii, która wprowadza odwiedzających centrum w wyjątkowy, zimowy nastrój. Jej motywem przewodnim jest piękno oszronionego lasu. Przed głównym wejściem stoi 12-metrowa choinka, ozdobiona bombkami w barwach złota, srebra i zieleni; wewnątrz centrum zdobią m.in. podwieszane drzewko oraz zielone girlandy z kompozycją bombek. Dekoracja składa się ze 110 tysięcy energooszczędnych ledowych punktów świetlnych, które pobierają zaledwie 9,8 kWh prądu.

Informacje o Wroclavii

Wroclavia to wyjątkowe lajfstajlowe centrum handlowe, które wniosło na wrocławski rynek nowy standard usług, innowacyjną architekturę i przyjemną, ożywioną atmosferę, oferując w samym centrum Wrocławia niezwykłe doświadczenia zakupowe i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wasze komentarze

Komentarze