Wrocław Koncerty – mamy nadzieję, że Wielkanoc minęła Wam rodzinnie, z uśmiechem a przede wszystkim spokojnie. W tym roku pogoda nas nie zawiodła, aż chciało się oderwać od świątecznego stołu i wybrać się na organiczny koncert dźwięków natury do pobliskiego parku czy lasu. Trochę spokojnego brzmienia proponujemy również w tym tygodniu, sprawdźcie sami!

Dogrywki:Kuba Stankiewicz

55.Santander Jazz nad Odrą zbliża się wielkimi krokami. Już za miesiąc stolica Dolnego Śląska jak co roku zamieni się w stolicę polskiego jazzu. Kuba Stankiewicz, reprezentant czołówki pianistów jazzowych, zagra 30 kwietnia koncert poświęcony twórczości Romana Statkowskiego. W najbliższy wtorek porozmawia o życiu jazzmana, odpowie na najbardziej nurtujące melomanów pytania oraz przedstawi swoją rzeczywistość najpiękniej jak można, czyli poprzez muzykę.

Kiedy: 23/04/2019 godz. 18

Gdzie: Barbara

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/307838769897996/

Funky Kleks: piosenki z filmów o Panie Kleksie

Jan Brzechwa nie spodziewał się zapewne, że jego niesamowita postać Pana Kleksa wychowa kilka pokoleń i stanie się towarzyszem dzieciństwa (i nie tylko) tak wielu osób. Ekranizacja kultowej powieści nie byłaby tak świetną, gdyby nie tak charakterystyczna muzyka skomponowana przez Andrzeja Korzyńskiego. Zapraszamy na koncert, na którym wybrzmią różnorodne interpretacje piosenek z filmu o najsłynniejszym polskim czarodzieju.

Kiedy: 24/04/2019 godz. 20

Gdzie: Stary Klasztor

Więcej informacji/bilety: http://staryklasztor.com.pl/bilety/

Coals – „Klan” EP

Długo wyczekiwana płyta, minialbum, duetu Coals ujrzał światło dzienne pod koniec marca. Artyści zaprosili do współpracy muzyków grających na tych samych falach. Na swojej trasie koncertowej promującej EP-kę oprócz kawałków z „Klanu” wykonają starsze tracki, dzięki którym zdobyli serca miłośników sceny alternatywnej.

Kiedy: 25/04/2019 godz. 20

Gdzie: Stary Klasztor

Więcej informacji/bilety: https://www.biletomat.pl/coals-wroclaw

EVENEMENT.Live: Żabson

24-letni raper pojawi się we Wrocławiu już w najbliższy piątek i zagra materiał ze swojej eksperymentalnej płyty łączącej dwa pozornie skrajnie inne gatunki, czyli disco polo i rap. „Trapollo to nowy gatunek. Cały ten album jest w tym gatunku co nie znaczy, że następny też taki będzie. Kocham eksperymentować jak Dexter”. Jesteście ciekawi jak brzmi to połączenie?

Kiedy: 26/04/2019 godz. 20

Gdzie: Akademia Club

Więcej informacji/bilety: https://evenement.live/?tribe_events

Natalia Przybysz

18 lat temu siostry Przybysz niezaprzeczalnie zawojowały polską scenę muzyczną i sprawiły, że ludzie zaczęli otwierać się na nowe, inne, okołosoulowe brzmienia. Obecnie Natalia Przybysz tworzy twórczość solową przepełnioną R&B, hip-hopem, funkiem i soulem. Charakterystycznie przepełnione metaforami teksty utworów wokalistki stały się jej znakiem rozpoznawalnym. Ostatni album nagrodzony Fryderykiem potwierdza wybitność artystki a zaraz po przesłuchaniu pozostawia morze refleksji.

Kiedy: 27/04/2019 godz. 20

Gdzie: Stary Klassztor

Więcej informacji/bilety: http://staryklasztor.com.pl/bilety

Joga pod chmurką

A na koniec tygodnia obiecana organiczność, czyli joga pod gołym niebem, która sprawi, że na pewno wsłuchacie się w najskrytsze brzmienie swojej duszy. Oliwia Misztur, nauczycielka jogi w studio „Drzewo Życia” pomoże Wam odnaleźć wewnętrzną harmonię, niezależnie od Waszego poziomu. Jedyne czego potrzebujecie to koc/mata/ręcznik.

Kiedy: 28/04/2019 godz. 12

Gdzie: ZaZoo Beach Bar

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/

W przyszłym tygodniu wyczekiwana Majówka, a co za tym idzie, 3 dni niesamowitych koncertów na wrocławskiej Pergoli. Kolejny tydzień rządzi się swoimi muzycznymi prawami!

Na kolejny przegląd Wrocław Koncerty zapraszamy 6 maja.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPrzekaż potrzebującym jedzenie, które zostało Ci po Świętach [LISTA MIEJSC]
Następny artykułKrzywe Uro – Party&Arty [BEZPŁATNE WARSZTATY]