Wrocław. Eter już działa! Jak zamówić przejazd w nowej aplikacji?

0

Jak szybko przemieścić się z punktu A do punktu B? Mamy na to kilka sposobów. Jeśli posiadamy własny samochód, wystarczy napełnić bak do pełna i po prostu jechać. Alternatywą są taksówki i komunikacja miejska. Niektórzy szczęściarze sporadycznie mogą także liczyć na życzliwość znajomych, którzy akurat jadą w tym samym kierunku.

Większość z tych metod nie należy do najtańszych, a podróżowanie prywatnym samochodem lub taksówką wydaje się zbytkiem dla osób, które pilnują swojego budżetu. 

We Wrocławiu swoją premierę ma alternatywna opcja przemieszczania się po mieście – nowa, polska aplikacja Eter. Z jej pomocą dostaniemy się w dowolne miejsce – komfortowo i za rozsądne pieniądze. Oszczędzimy w ten sposób nie tylko czas, ale i nerwy związane z szukaniem miejsca parkingowego.

Co to jest Eter i jak z niego korzystać?

Eter, czyli debiutująca we Wrocławiu aplikacja do szybkiego zamawiania przejazdów po mieście. Zasady jej działania są bardzo proste – wystarczy pobrać aplikację i zamówić kierowcę, który szybko i sprawnie zawiezie nas z jednego punktu do drugiego i to za znacznie niższą cenę, niż w przypadku tradycyjnej taksówki z postoju.

Twórcy przygotowali też specjalną promocję dla nowych klientów. Używając kodu KOCHAMWROCLAW podczas rejestracji, pierwszy kurs z aplikacją otrzymamy całkowicie za darmo

Odbierz darmowy przejazd z kodem KOCHAMWROCLAW

Weryfikacja kierowców i pojazdów

Co oferuje Eter? Przede wszystkim możliwość sprawdzenia, jaki kierowca będzie nas wiózł oraz jak ocenili go inni klienci. Ostatecznie więc każdy, kto zamówi przejazd w aplikacji, otrzymuje informacje o kierowcy i jeśli chce, może zrezygnować z kursu. Takie rozwiązanie to odpowiedź na rosnące wymagania klientów w kwestii bezpieczeństwa.

Wszyscy kierowcy, którzy działają w ramach aplikacji Eter mówią w języku polskim. Zanim zostaną zatrudnieni, są też dokładnie weryfikowani – m.in. podczas bezpośredniej rozmowy. Szczegółowym kontrolom podlegają również pojazdy, które służą do przewozu osób korzystających z aplikacji Eter. Wybierając Eter, możemy mieć więc pewność, że przyjedzie po nas zweryfikowane, sprawdzone auto.

Eter – czy są zniżki na start?

Polski start-up zadebiutował we Wrocławiu kilka dni temu. Co oferuje na początek, by przyciągnąć nowych klientów? Każdy kto zarejestruje się w aplikacji, otrzyma jeden darmowy przejazd. Aby skorzystać z promocji, należy użyć kodu rabatowego KOCHAMWROCLAW

Odbierz darmowy przejazd z kodem KOCHAMWROCLAW

Atrakcyjne bonusy czekają nie tylko na pasażerów. Kierowcy, którzy zdecydują się rozpocząć współpracę z Eter w najbliższych dniach, zyskają dopłatę do przejazdu w wysokości nawet 20 zł za każdy kurs

Przejazdy z aplikacją – czy warto?

Taki sposób przemieszczania się po mieście na pewno jest znacznie wygodniejszy i szybszy niż podróże komunikacją miejską, czy nawet własnym autem. Zamawiasz bezpieczny i w pełni zweryfikowany przejazd w kilka sekund, a kierowca zawozi Cię dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Bez przesiadek, tłoczenia się w tramwaju, czekania na opóźnione autobusy, czy szukania miejsca parkingowego. 

Wpis powstał we współpracy z marką Eter.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGdzie na sanki we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku?
Następny artykułLeć z Wrocławia na najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe Europy [MIEJSCA, CENY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.