Warsztaty beauty i warsztaty kreatywne, spektakl improwizowany oraz wystawa obrazów poświęcona kobiecości – tak będzie wyglądać świętowanie Dnia Kobiet w OPT Zamek.

OPT Zamek zaprasza do wspólnego celebrowania tegorocznego Dnia Kobiet. – Na przybyłe do Zamku Panie czekają liczne atrakcje, niespodzianki oraz wyjątkowa atmosfera pełna radości i inspiracji. To będzie czas relaksu, rozmów i uśmiechów – zapowiada dyrektor placówki, Paweł Kamiński.

Wszystko zacznie się już w najbliższy piątek, 8 marca. To właśnie wtedy o godz. 19:00 odbędzie się wernisaż wystawy „Kobietki z gazetki i dziewczyny z sieci”. Na wystawie zobaczyć będzie można prace kieleckiej artystki Magdaleny Leśniak, na której artystka zaprezentuje kilkadziesiąt obrazów różnych formatów, powstałych między 2013 a 2024 rokiem. Zbiór będzie podsumowaniem jej twórczej działalności ostatnich 10 lat. Znajdą się w nim cykle najnowsze takie jak „Cnoty niewieście” i starsze jak np. „Życie w sieci”.

Dzień później, czyli 9 marca, będą miały miejsce warsztaty charytatywne „Kobiety kobietom”. W ramach tego wydarzenia zaplanowano dwa bloki warsztatowe:

Warsztaty kreatywne (dla kobiet powyżej 11 lat): godzina 10:30 (czas trwania około 2h), cena: 60 złotych (bilet podwójny) oraz 35 zł (bilet pojedynczy). W programie tworzenie deserów, ozdób ściennych oraz aromatycznych peelingów.

Warsztaty beauty (dla kobiet powyżej 16 lat), godzina 14:30 (czas trwania około 2,5h), cena: 80 złotych (bilet podwójny) oraz 45 zł (bilet pojedynczy). W programie warsztat makijażowy, stylizacja fryzur oraz niezapomniana sesja zdjęciowa (każda z uczestniczek otrzyma 2 zdjęcia drogą elektroniczną).

Ostatnią propozycją w ramach obchodów Dnia Kobiet w Zamku OPT jest spektakl improwizowany „Damy z Ramy”, który zostanie wystawiony 9 marca o godz. 17:00. Przedstawienie o tematyce kobiecej nacechowane jest gęstymi relacjami postaci, dawką dobrej komedii i zaskakującymi sytuacjami, w którym udowodnimy nie raz, że odwaga jest kobietą. A to wszystko w wykonaniu Anny Bienias i Soni Hanzel – wrocławskich improwizatorek, które zagrają spektakl bez przygotowanego scenariusza. Wstęp na spektakl kosztuje 25 zł.

Więcej informacji: www.zamek.wroclaw.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDzień Kobiet w Pantomimie – Mickiewicz z muzyką na żywo
Następny artykułAfrykańskie kino powraca do Wrocławia. Znamy program
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.